Povezane vesti

"Otišao sam u italiju i tamo prošao njihove škole": Damir iz Beograda pokrenuo svoj biznis, sada je pravi majstor!

"Otišao sam u italiju i tamo prošao njihove škole": Damir iz Beograda pokrenuo svoj biznis, sada je pravi majstor!

Mondo 09.02.2024
Damir iz Beograda ostvario dečački san i pokrenuo svoj posao, njegove veštine i čuveni specijaliteti danas obilaze region. Damir iz Beograda ostvario dečački san i pokrenuo svoj posao, njegove veštine i čuveni specijaliteti danas obilaze region… »
Damir je bio perač sudova, a danas je vrhunski pica majstor: Do detalja otkrio svoj magični recept

Damir je bio perač sudova, a danas je vrhunski pica majstor: Do detalja otkrio svoj magični recept

Telegraf 09.02.2024
Počeo sam kao perač sudova u jednom restoranu, priča danas uspešni Damir. Širom planete danas se obeležava svetski dan pice, koja je jedno od najpopularnijih jela na svim merdijanima. Nastala u 19. veku kada su Napolitanci spojili tanko testo… »
Od perača sudova do vrhunskog pizza majstora: Damir iz Beograda ostvario dečački san i pokrenuo svoj posao, njegove veštine…

Od perača sudova do vrhunskog pizza majstora: Damir iz Beograda ostvario dečački san i pokrenuo svoj posao, njegove veštine…

RINA 09.02.2024
Od perača sudova do vrhunskog pizza majstora: Damir iz Beograda ostvario dečački san i pokrenuo svoj posao, njegove veštine i čuveni specijaliteti danas obilaze region (FOTO) Beograd - Širom planete danas se obeležava svetski dan pizze, koja je… »

Vesti dana »