Povezane vesti

"Dvoje ljudi mi umrlo na svadbi" Naš pevač šokirao priznanjem, pa otkrio kako je od Italijana uzeo bakšiš od 1.000 evra!

"Dvoje ljudi mi umrlo na svadbi" Naš pevač šokirao priznanjem, pa otkrio kako je od Italijana uzeo bakšiš od 1.000 evra!

Mondo 10.02.2024
Pevač Pavle Dejanić otkrio i kako "funkcioniše bakšiš" na veseljima. Pevač Pavle Dejanić otkrio i kako "funkcioniše bakšiš" na veseljima. Pevač Pavle Dejanić je nekadašnji učesnik takmičenja Pinkove zvezde i jedan od najtraženijih… »
"Dvoje ljudi mi je umrlo na svadbi": Naš pevač šokirao priznanjem, pa otkrio kako je dobio bakšiš od 1.000 evra

"Dvoje ljudi mi je umrlo na svadbi": Naš pevač šokirao priznanjem, pa otkrio kako je dobio bakšiš od 1.000 evra

Blic 10.02.2024
Drugoplasirani finalista prve sezone „Pinkovih zvezda” danas radi punom parom, a najčešće nastupa na privatnim veseljima. Pavle je sada šokirao priznanjem kada je otkrio da mu je dvoje ljudi umrlo na svadbi na kojoj je on nastupao. - Dvoje mi je… »
"Dvoje ljudi mi je umrlo na svadbi!" Naš poznati pevač šokirao priznanjem, a evo kako je dobio 1.000€ bakšiša!

"Dvoje ljudi mi je umrlo na svadbi!" Naš poznati pevač šokirao priznanjem, a evo kako je dobio 1.000€ bakšiša!

Kurir 10.02.2024
Pavle Dejanić je pevač poznat po ludoj atmosferi koju pravi na svojim svirkama. Od tinejdžerskih dana sa svojim bendom nastupa po klubovima i privatnim proslavama, a šira javnost je čula za njega kada je učestvovao u muzičkim takmičenjima „X… »

Vesti dana »