Povezane vesti

Evroliga, zvanično - Koliko je gledalaca bilo na Partizan-Bajern i Zvezda-Žalgiris?

Evroliga, zvanično - Koliko je gledalaca bilo na Partizan-Bajern i Zvezda-Žalgiris?

Sportske.net 10.02.2024
Mnogo smo očekivali od 26. kola Evrolige, jer su i Partizan i Crvena zvezda bili u ulozi domaćina protiv ekipa iz donjeg dela tabele, pa su to bile odlične prilike da se popravi plasman na tabeli i da se uvećaju šanse u borbi za Top 10. Nažalost, i… »
Davidovac za SK: Nije prvi put, i mi vidimo ekran…

Davidovac za SK: Nije prvi put, i mi vidimo ekran…

Sport klub 10.02.2024
Krilni košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac kaže da se njegov tim borio, ali da je Žalgiris bio bolji u meču 26. kola Evrolige (93:91). Komentarisao je Davidovac i suđenje i naredne obaveze crveno-belih. „U suštini, nijanse su odlučile, vidi… »
Zvezda izgubila, igrači utučeni - a navijači aplaudiraju! Delije psovale sudije, pa stale uz košarkaše! (video)

Zvezda izgubila, igrači utučeni - a navijači aplaudiraju! Delije psovale sudije, pa stale uz košarkaše! (video)

Mondo 10.02.2024
Pogledajte kako su navijači podržali igrače Crvene zvezde uprkos porazu u Evroligi. Pogledajte kako su navijači podržali igrače Crvene zvezde uprkos porazu u Evroligi. Crvena zvezda Meridianbet poražena je u 26. kolu Evrolige protiv Žalgirisa… »
Nije prvi put da smo možda oštećeni! Oglasio se Davidovac: Domaćinsko suđenje? Da, pričamo i mi...

Nije prvi put da smo možda oštećeni! Oglasio se Davidovac: Domaćinsko suđenje? Da, pričamo i mi...

Mondo 10.02.2024
Dejan Davidovac govorio o porazu Crvene zvezde protiv Žalgirisa. Dejan Davidovac govorio o porazu Crvene zvezde protiv Žalgirisa. Crvena zvezda Meridianbet doživela je poraz u 26. kolu Evrolige protiv Žalgirisa (93:91) i time je gotovo ostala bez… »
Svi poeni sa meča, i detalj zbog koga su delije poludele: Pogledajte grešku sudija zbog koje je Zvezda poražena! (video)

Svi poeni sa meča, i detalj zbog koga su delije poludele: Pogledajte grešku sudija zbog koje je Zvezda poražena! (video)

Hot sport 10.02.2024
Šta kažete na ovaj detalj?! Košarkaši Crvene zvezde dočekali su ekipu Žalgirisa u beogradskoj „Štark areni“, od 20 časova u okviru 26. kola Evrolige. Pogledaj rezultate Ipak, utakmica je izgubljena u neizvesnoj završnici, a rezultat meča bio… »
Jago: ''Tužan sam, jer ja sam pobednik''

Jago: ''Tužan sam, jer ja sam pobednik''

Sportske.net 10.02.2024
U odsustvu povređenih Miloša Teodosića i Nikole Topića, veliki teret je pao na pleća omalenog Brazilca Jaga Mateusa koji je taj teren odlično nosio u najvećem delu meča i odigrao najbolju partiju od dolaska u Zvezdu. Za 32 minuta na terenu… »
Zvezda bez Tea i Lazića na kupu radivoja koraća!? Sferopulos zabrinuo navijače ovom izjavom!

Zvezda bez Tea i Lazića na kupu radivoja koraća!? Sferopulos zabrinuo navijače ovom izjavom!

Mondo 10.02.2024
Veliko je pitanje da li će se dvojica najiskusnijih igrača Crvene zvezde oporaviti na vreme. Veliko je pitanje da li će se dvojica najiskusnijih igrača Crvene zvezde oporaviti na vreme. Crvena zvezda Meridianbet izgubila je od Žalgirisa (93:91) u… »
Jago razočaran zbog poraza od Žalgirisa: I mene su udarali u glavu, a ja sam dobio nesportsku (VIDEO)

Jago razočaran zbog poraza od Žalgirisa: I mene su udarali u glavu, a ja sam dobio nesportsku (VIDEO)

Danas 09.02.2024
Košarkaš Crvene zvezde Jago dos Santos, koji je zabeležio dabl-dabl sa 21 poenom i 14 asistencija na meču protiv Žalgirisa, rekao je da je razočaran zbog poraza svog tima (93:91) u 26. kolu Evrolige. Posle utakmice u „Areni“ rekao je da preuzima… »
Crvena zvezda protiv Žalgirisa bez dvojice važnih igrača, Sferopulos odlučio da ih odmori za Kup Radivoja Koraća

Crvena zvezda protiv Žalgirisa bez dvojice važnih igrača, Sferopulos odlučio da ih odmori za Kup Radivoja Koraća

Danas 09.02.2024
Košarkaši Crvene zvezde u 26. kolu Evrolige u „Štark areni“ igraju protiv Žalgirisa, a u timu Janisa Sferopulosa nema Miloša Teodosića i Branka Lazića. Teodosić je povredio zglob još na derbiju ABA lige sa Partizanom i očekuje se da će se… »

Vesti dana »