Povezane vesti

Ivan Marinković žestoko kažnjen! Prekršio osnovno pravilo Elite, ovo je razlog!

Ivan Marinković žestoko kažnjen! Prekršio osnovno pravilo Elite, ovo je razlog!

Kurir 10.02.2024
Aktuelni rijaliti učesnik Ivan Marinković po ulasku Miljane Kulić u "Elitu" kažnjen je nedeljnim honorarom. Naime, Ivan je prekršio strogo pravilo produkcije koje zabranjuje šaputanje u rijalitiju, pa je usledila kazna. Inače, Ivan je razgovarao sa… »
Veliki šef hitno reagovao Ivan Marinković mora da snosi posledice, otkrivamo šta se desilo

Veliki šef hitno reagovao Ivan Marinković mora da snosi posledice, otkrivamo šta se desilo

Alo 10.02.2024
Marinković prekršio jedno od glavnih pravila "Elite" Rijaliti takmičar Ivan Marinković kažnjen je sinoć nedeljnim honorarom! Naime, on je prekršio jedno od glavnih pravila "Elite", i to odmah pošto se Miljana Kulić vratila u Belu kuću. Naime… »
"Kako mi je: Sin?" Miljana Kulić obavila razgovor sa Ivanom Marinkovićem čim je ušla u Elitu, on odmah pitao sa sina…

"Kako mi je: Sin?" Miljana Kulić obavila razgovor sa Ivanom Marinkovićem čim je ušla u Elitu, on odmah pitao sa sina…

Blic 10.02.2024
Kontroverzna rijaliti učesnica Miljana Kulić se, nakon diskvalifikacije, sinoć vratila u "Elitu". Miljana je odmah po ulasku popričala sa ocem njenog sina Željka Kulića, Ivanom Marinkovićem. - Kako mi je sin? - prvo je pitao Ivan Miljanu, na šta… »
Ivan Marinković žestoko kažnjen nakon ulaska Miljane Kulić: Prekršio strogo pravilo, ovo se ne toleriše

Ivan Marinković žestoko kažnjen nakon ulaska Miljane Kulić: Prekršio strogo pravilo, ovo se ne toleriše

Blic 10.02.2024
Aktuelni rijaliti učesnik Ivan Marinković po ulasku Miljane Kulić u "Elitu" kažnjen je nedeljnim honorarom. Naime, Ivan je prekršio strogo pravilo produkcije koje zabranjuje šaputanje u rijalitiju, pa je usledila kazna. Inače, Ivan je razgovarao sa… »

Vesti dana »