Povezane vesti

Nakon velike boli, sreća za pevačicu: Severinina majka Ana nije mogla da zadrži suze

Nakon velike boli, sreća za pevačicu: Severinina majka Ana nije mogla da zadrži suze

Story 10.02.2024
Pevačica Severina Vučković prolazi kroz težak period. Oduzeto joj je starteljstvo nad sinom Aleksandrom, a sada je Severina nagrađena nakon velikog bola. Na dodeli nagrada „Zlatni Studio” osvojila je priznanje za pevačicu godine. Na dodeli se… »
„Želim da pozdravim sina koji me gleda na televiziji sada“: Severina se na sceni obratila nasledniku, njena majka plakala

„Želim da pozdravim sina koji me gleda na televiziji sada“: Severina se na sceni obratila nasledniku, njena majka plakala

Nova 10.02.2024
Severina je sinoć dobila prestižnu nagradu - izabrana je za najbolju pop pevačicu u Hrvatskoj. Kada je izašla na binu Severina se emotivnim govorom obratila sinu, nad kojim je nedavno izgubila starateljstvo. „Ovo jeste moj svet, scena je moj svet… »
Trudna pevačica iz grupe „Colonia“: Lepu vest saopštila na koncertu

Trudna pevačica iz grupe „Colonia“: Lepu vest saopštila na koncertu

Nova 10.02.2024
Hrvatska pevačica i glavni vokal grupe "Colonia", Ivana Lovrić, u drugom je stanju. Pevačica je na svom koncertu svojoj publici saopštila da je u drugom stanju i tom prilikom je pokazala trudnički stomak, nakon čega je dobila gromoglasni aplauz… »
Severina se javno obratila sinu, majka ronila suze u publici: Pevačica dobila nagradu - "Sada me gleda na televiziji"

Severina se javno obratila sinu, majka ronila suze u publici: Pevačica dobila nagradu - "Sada me gleda na televiziji"

Mondo 10.02.2024
Severina Vučković javno je pozdravila svog sina Aleksandra. Severina Vučković javno je pozdravila svog sina Aleksandra. Severina Vučković već nedeljama je u žiži interesovanja svih gionalnih medija zbog situacije kroz koju prolazi, a vezana je za… »
"Želim da pozdravim sina koji me gleda na televiziji sada": Severina se na sceni obratila nasledniku, njena majka ronila suze…

"Želim da pozdravim sina koji me gleda na televiziji sada": Severina se na sceni obratila nasledniku, njena majka ronila suze…

Blic 10.02.2024
Pevačica Severina Vučković prolazi kroz težak period nakon što je Vrhovni sud ukinuo odluku Županijskog suda o zajedničkom starateljstvu pevačice i Milana Popovića nad sinom Aleksandrom, te je starateljstvo nad dečakom dodeljeno ocu. Severina je… »
"Želim da pozdravim sina koji me sada gleda na televiziji" Severina se javno obratila malom Aleksandru, njena majka ronila…

"Želim da pozdravim sina koji me sada gleda na televiziji" Severina se javno obratila malom Aleksandru, njena majka ronila…

Kurir 10.02.2024
Severina Vučković prolazi kroz težak period nakon što je Vrhovni sud ukinuo odluku Županijskog suda o zajedničkom starateljstvu pevačice i Milana Popovića nad sinom Aleksandrom, te je starateljstvo nad dečakom dodeljeno ocu. Severina je sinoć… »
Trudna pevačica iz grupe kolonija: Na koncertu saopštila lepu vest, pa pokazala stomak: "Pozdravljamo vas ja i moja bebica"

Trudna pevačica iz grupe kolonija: Na koncertu saopštila lepu vest, pa pokazala stomak: "Pozdravljamo vas ja i moja bebica"

Blic 10.02.2024
Hrvatska pevačica i glavni vokal grupe "Colonia", Ivana Lovrić, je u drugom stanju. Pevačica je na svom koncertu svojoj publici saopštila da je u drugom stanju i tom prilikom je pokazala trudnički stomak, nakon čega je dobila gromoglasni aplauz… »
Trudna pevačica iz grupe kolonija! Na koncertu saopštila srećnu vest, pa pokazala stomak (video)

Trudna pevačica iz grupe kolonija! Na koncertu saopštila srećnu vest, pa pokazala stomak (video)

Kurir 10.02.2024
Hrvatska pevačica i glavni vokal grupe "Colonia", Ivana Lovrić, je u drugom stanju. Pevačica je na svom koncertu svojoj publici saopštila da je u drugom stanju i tom prilikom je pokazala trudnički stomak, nakon čega je dobila gromoglasni aplauz… »
Dokument: Severina (RTV1, 13.20)

Dokument: Severina (RTV1, 13.20)

RTV 10.02.2024
NOVI SAD - Hrvatskoj pevačici Severini Vučković Vrhovni sud Hrvatske ponovo je oduzeo starateljstvo. Ono se u potpunosti vraća ocu deteta, Milanu Popoviću, nad maloletnim sinom Aleksandrom u okolnostima koje podsećaju na napeti psihološki triler… »

Vesti dana »