Povezane vesti

Tramp obećao Nacionalnom streljačkom udruženju SAD da im niko neće oduzeti oružje

Tramp obećao Nacionalnom streljačkom udruženju SAD da im niko neće oduzeti oružje

Beta 10.02.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp članovima Nacionalnog streljačkog udruženja SAD (NRA) obećao da niko neće smeti da im oduzme oružje ako se on posle novembarskih predsedničkih izbora vrati u Belu kuću. "Tokom moje četiri godine na vlasti ništa… »
Tramp dao obećanje NRA: Niko neće smeti da vam oduzme oružje

Tramp dao obećanje NRA: Niko neće smeti da vam oduzme oružje

N1 Info 10.02.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp članovima Nacionalnog streljačkog udruženja SAD (NRA) obećao da niko neće smeti da im oduzme oružje ako se on posle novembarskih predsedničkih izbora vrati u Belu kuću. „Tokom moje četiri godine na vlasti… »
„Niko neće smeti da vam oduzme oružje“: Tramp članovima Nacionalnog streljačkog udruženja SAD

„Niko neće smeti da vam oduzme oružje“: Tramp članovima Nacionalnog streljačkog udruženja SAD

Danas 10.02.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp članovima Nacionalnog streljačkog udruženja SAD (NRA) obećao da niko neće smeti da im oduzme oružje ako se on posle novembarskih predsedničkih izbora vrati u Belu kuću. „Tokom moje četiri godine na vlasti… »

Vesti dana »