Povezane vesti

"Izbacio me iz takmičenja sa svih šest glasova" Zvezda Granda se javno obratila Saši Popoviću

"Izbacio me iz takmičenja sa svih šest glasova" Zvezda Granda se javno obratila Saši Popoviću

Mondo 10.02.2024
Pevačica Slađa Parizoski javno je postavila pitanje Saši Popoviću. Pevačica Slađa Parizoski javno je postavila pitanje Saši Popoviću. Na zvaničnoj Instagram stranici muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" objavili su fotografiju kreativnog… »
"Izbacio me je pored svih šest glasova": Takmičarka "Zvezde Granda" javno postavila pitanje Saši Popoviću: "Ja sam debela…

"Izbacio me je pored svih šest glasova": Takmičarka "Zvezde Granda" javno postavila pitanje Saši Popoviću: "Ja sam debela…

Blic 10.02.2024
Na zavaničnoj Instagram stranici muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" objavili su fotografiju kreativnog direktora Saše Popovića i uz to pitali svoje pratioce koje pitanje imaju za njega. - Šta biste pitali Sašu Popovića da ga sretnete na ulici? -… »
"Nepravedno me je izbacio iz takmičenja sa svih 6 glasova" Pevačica javno postavila pitanje Saši Popoviću: Bilo bi lepo...

"Nepravedno me je izbacio iz takmičenja sa svih 6 glasova" Pevačica javno postavila pitanje Saši Popoviću: Bilo bi lepo...

Kurir 10.02.2024
Na zvaničnoj Instagram stranici muzičkog takmičenja " Zvezde Granda" objavili su fotografiju kreativnog direktora Saše Popovića i uz to pitali svoje pratioce koje pitanje imaju za njega. - Šta biste pitali Sašu Popovića da ga sretnete na ulici? -… »

Vesti dana »