Povezane vesti

Lidija VUKIĆEVIĆ pobesnela jer je porede sa pevačicama: Ja sam školovana, ne mogu da se merim sa njima

Lidija VUKIĆEVIĆ pobesnela jer je porede sa pevačicama: Ja sam školovana, ne mogu da se merim sa njima

Večernje novosti 10.02.2024
LIDIJA VUKIĆEVIĆ nikad iskrenije iznela svoj stav o tome što je neretko stavljaju u koš sa estradom. Foto: ATA images Često je u društvu pevača i pevačica što na prestoničkim događajima, što u emisijama. Glumica se neretko i fotografiše sa… »
Lidija Vukićević pobesnela jer je porede sa pevačicama: "Ljudi, ja sam školovana žena", glumica sikće: "Ne mogu da se…

Lidija Vukićević pobesnela jer je porede sa pevačicama: "Ljudi, ja sam školovana žena", glumica sikće: "Ne mogu da se…

Blic 10.02.2024
Glumica Lidija Vukićević (61) često je na prestoničkim događajima i u emisijama u društvu pevačica i pevača, a neretko se i fotografiše sa njima za društvene mreže. Iako je bliska sa njima, ne voli kad joj pišu i spominju da je deo estrade, pa… »
"Ljudi, ja sam školovana žena!" Lidija Vukićević neće u koš sa pevačima, glumica sikće: Ne mogu da se merim sa njima!

"Ljudi, ja sam školovana žena!" Lidija Vukićević neće u koš sa pevačima, glumica sikće: Ne mogu da se merim sa njima!

Kurir 10.02.2024
Glumica Lidija Vukićević decenijama unazad bila je deo mnogih filmskih i serijskih ostvarenja. Nju javnost godinama prati i poštuje, ali, kako kaže, sebe i ostale kolege nikada ne može nazvati delom estrade. Iako je bliska sa njima, ne voli kad joj… »

Vesti dana »