Повезане вести
Трагедија ког Пријепоља: Младић (22) колима слетео у реку, рониоци извукли тело
Нова 10.02.2024
Младић (22) погинуо је у тешкој саобраћајној несрећи која се догодила на магистралном путу Нова Варош - Пријепоље када је аутомобилом којим је управљао слетео у реку Лим, пише РИНА. „Све се догодило у четвртак, када је младић… »
Младић (22) колима слетео у реку и погинуо Страшна саобраћајка ког Пријепоља: Отац га тражио данима, рониоци извукли тело
Курир 10.02.2024
На магистралном путу Нова Варош - Пријепоље дошло је до тешке саобраћајне несреће када је путничко возило којим је управљао двадесетдвогодишњи младић слетело у реку Лим. - Све се догодило у четвртак, када је младић пробио… »
Тек почео живот, а тако трагично скончао: Ово је младић Н.К. (22) који је аутом слетео у Лим
Телеграф 10.02.2024
Како се сумња, он је остао заробљен у ауту. Младић Н.К., који је аутом слетео у Лим и погинуо, имао је само 22 године, а сви га описују као доброг и веома вредног дечка. Радио је у пилани, а живео у насељу Коловрат. Подсетимо… »
Каква туга! Потресан снимак извлачења аута из Лима у ком је младић (22) остао заробљен и погинуо
Телеграф 10.02.2024
Даљом истрагом биће утврђене све околности под којима је дошло до ове тешке саобраћајне несреће. На магистралном путу Нова Варош - Пријепоље дошло је до тешке саобраћајне несреће када је путничко возило којим је управљао… »
Трагедија код Пријепоља: Младић (22) слетео аутом у реку Лим и остао заробљен
Телеграф 10.02.2024
Отац је пријавио младићев нестанак. На магистралном путу Нова Варош - Пријепоље дошло је до тешке саобраћајне несреће када је путничко возило којим је управљао двадесетдвогодишњи младић слетело у реку Лим. - Све се догодило у… »
Вести дана »

Временска прогноза за 16. септембар: Сунчано и топло до 33 степена, ево када стиже наоблачење
Мондо пре 1 сатјош 6 повезаних

Вучић код цара: Председник Србије се састао са Нарухитом у царској палати у Токију: Важни економски споразуми
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана

Амсс издао упозорење: Будите опрезни на путевима због једне врло опасне појаве
Блиц пре 3 минутајош 1 повезана