Povezane vesti

FOTO Ovo je jedina zajednička fotografija Elene i Peđe Mijatovića: Za njega se udala sa samo 18 godina, živeli su u…

FOTO Ovo je jedina zajednička fotografija Elene i Peđe Mijatovića: Za njega se udala sa samo 18 godina, živeli su u…

Nova 11.02.2024
Elena Karaman iza sebe ima dva braka i veze sa mnogim moćnicima, ali je prvi njeno srce ukrao fudbaler Predrag Peđa Mijatović. Naime, kada su se venčali Elena je imala nepunih 19 godina, a on samo tri više. U tom periodu nastala je fotografija za… »
Prva i jedina slika elene Karić i Peđe mijatovića! Ovako su izgledali tik pred venčanje (foto)

Prva i jedina slika elene Karić i Peđe mijatovića! Ovako su izgledali tik pred venčanje (foto)

Kurir 11.02.2024
Elena Karić, ćerka modne kreatorke Verice Rakočević, iza sebe ima veoma buran ljubavni život. Ona iza sebe ima dva braka i veze sa moćnicima, a njen prvi suprug bio je fudbaler Predrag Peđa Mijatović. Elena je imala nepunih 19 godina, a on samo… »
Ovo je jedina zajednička slika elene i Peđe mijatovića: Udala se za fudbalera sa 18 godina, živeli u skromnom stanu: "To je…

Ovo je jedina zajednička slika elene i Peđe mijatovića: Udala se za fudbalera sa 18 godina, živeli u skromnom stanu: "To je…

Blic 11.02.2024
Elena Karaman iza sebe ima veoma buran ljubavni život. Ćerka Verice Rakočević se vrlo dozirano pojavljuje u medijima, a njena mističnost godinama intrigira javnost. Elena iza sebe ima dva braka i veze sa mnogim moćnicima, ali je prvi njeno srce… »
„Peđa Mijatović je ignorisao moju bolest“: Ispovest Elene Karić o bivšem mužu, smrti sina i životu u 35 kvadrata

„Peđa Mijatović je ignorisao moju bolest“: Ispovest Elene Karić o bivšem mužu, smrti sina i životu u 35 kvadrata

Nova 11.02.2024
Dizajnerka enterijera i ćerka poznate modne kreatorke Verice Rakočević, Elena Karaman (Karić do razvoda sa Jugoslavom), otvoreno je pričala o nekadašnjem preseljenju u Valensiju, braku sa čuvenim fudbalerom Peđom Mijatovićem i gubitku sina. Njen… »
Ispovest elene Karić: Peđa Mijatović je ignorisao moju bolest! Progovorila o najtežim danima: Siromaštvu, gubitku sina i o…

Ispovest elene Karić: Peđa Mijatović je ignorisao moju bolest! Progovorila o najtežim danima: Siromaštvu, gubitku sina i o…

Kurir 11.02.2024
Elena Karaman (Karić do razvoda sa Jugoslavom), otvoreno je pričala o nekadašnjem preseljenju u Valensiju, braku sa čuvenim fudbalerom Peđom Mijatovićem i gubitku sina. Njen naslednik je, naime, imao samo 13 godina kada je preminuo, što je bio… »
"Peđa mijatović je ignorisao moju: Bolest!" Elena Karić o bivšem mužu, životu u 35 kvadrata, pokojnom sinu i mami Verici…

"Peđa mijatović je ignorisao moju: Bolest!" Elena Karić o bivšem mužu, životu u 35 kvadrata, pokojnom sinu i mami Verici…

Blic 11.02.2024
Dizajnerka enterijera i ćerka poznate modne kreatorke Verice Rakočević, Elena Karaman (Karić do razvoda sa Jugoslavom), otvoreno je pričala o nekadašnjem preseljenju u Valensiju, braku sa čuvenim fudbalerom Peđom Mijatovićem i gubitku sina. Njen… »
"Da mogu da vratim vreme, nikad se Ne bih oženio Elenom": Peđa Mijatović ovako priča o braku sa bivšom ženom: "Gomila…

"Da mogu da vratim vreme, nikad se Ne bih oženio Elenom": Peđa Mijatović ovako priča o braku sa bivšom ženom: "Gomila…

Blic 10.02.2024
Dizajnerka nameštaja Elena Karaman tokom devedesetih godina prošlog veka udala se za Peđu Mijatovića, a tada je imala samo 19 godina. Zajednički život započeli su u Valensiji, gde su ostali do kraja braka iz kojeg su dobili dvojicu sinova, Luku i… »

Vesti dana »