Povezane vesti

“Žena i njen ljubavnik su me sačekali sa pesnicom!” Žika Nikolić opisao neverstvo bivše supruge: Da sam ih sreo na…

“Žena i njen ljubavnik su me sačekali sa pesnicom!” Žika Nikolić opisao neverstvo bivše supruge: Da sam ih sreo na…

Vesti online 11.02.2024
Živorad Žika Nikolić jednom prilikom je šokirao pričom o neverstvu bivše supruge, koja je rešila da se razvede od njega, ali je ostala u zajedničkom stanu. Vraćajući se kući, voditelj je ženu uhvatio na delu, i to sa ljubavnikom, pa je uprkos… »
"Ženin švaler me je tukao u mom stanu, uhvatio sam ih na delu" Žika Šarenica o drami sa ženom i njenim ljubavnikom

"Ženin švaler me je tukao u mom stanu, uhvatio sam ih na delu" Žika Šarenica o drami sa ženom i njenim ljubavnikom

Kurir 11.02.2024
Žika Nikolić, poznat po emisiji "Žikina šarenica", javno je ispričao šta mu se dogodilo jednom prilikom i osvrnuo se na bivšu suprugu i šokirao pričom da ju je uhvatio sa ljubavnikom. - Desilo mi se da me žena sa ljubavnikom sačeka na vratima… »
Ženu sam uhvatio sa švalerom koji me pretukao! Žika Šarenica ih zatekao u stanu - Dočekala me pesnica po nosu!

Ženu sam uhvatio sa švalerom koji me pretukao! Žika Šarenica ih zatekao u stanu - Dočekala me pesnica po nosu!

Mondo 11.02.2024
Žika Šarenica ispričao je kako je bivšu suprugu uhvatio s ljubavnikom. Žika Šarenica ispričao je kako je bivšu suprugu uhvatio s ljubavnikom. Voditelj Žika Nikolić, poznatiji kao Žika Šarenica, ženio se dva puta i o tome otvoreno govorio za… »
"Ženin švaler me je tukao u mom stanu, uhvatio sam ih na delu": Žika Šarenica doživeo pravu dramu zbog bivše: "Da sam ih…

"Ženin švaler me je tukao u mom stanu, uhvatio sam ih na delu": Žika Šarenica doživeo pravu dramu zbog bivše: "Da sam ih…

Blic 11.02.2024
Voditelj Žika Nikolić, poznat po emisiji "Žikina šarenica", javno je ispričao šta mu se dogodilo jednom prilikom i osvrnuo se na bivšu suprugu i šokirao pričom da ju je uhvatio sa ljubavnikom. - Desilo mi se da me žena sa ljubavnikom sačeka na… »

Vesti dana »