Povezane vesti

Putin one koji mu se dopadnu ostavi da čekaju do sat vremena? Tu spadaju papa i Tramp, ali ne i Merkel, Ljudmila i Taker…

Putin one koji mu se dopadnu ostavi da čekaju do sat vremena? Tu spadaju papa i Tramp, ali ne i Merkel, Ljudmila i Taker…

Kurir 11.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin demonstrirao je moć nad Takerom Karlsonom uoči intervjua bivšeg voditelja Foks njuza sa šefom Kremlja, ocenjuje Biznis insajder i dodaje da je to bio samo uvod u "gaženje parnim valjkom" tokom tog razgovora. Navodi se… »
"Kad prođe sat vremena, počnete da plačete": Putin je naterao Karlsona da ga čeka dva sata, a evo kako su prolazili svetski…

"Kad prođe sat vremena, počnete da plačete": Putin je naterao Karlsona da ga čeka dva sata, a evo kako su prolazili svetski…

Blic 11.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin kasnio je dva sata na intervju sa američkim novinarom Takerom Karlsonom prošle nedelje u Moskvi, čime se još jednom poslužio taktikom kojom pokazuje dominaciju nad sagovornicima, piše danas Biznis insajder. Karlson je… »
Riter prosuo Hilari: Idiot!?

Riter prosuo Hilari: Idiot!?

Pravda 11.02.2024
Američki novinar Taker Karlson ispoljio je više diplomatskih osobina tokom svog razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, nego što je to učinila, na primer, bivša državna sekretarka SAD Hilari Klinton, koja je Karlsona nazvala "korisnim… »
„Čekao sam ga satima“: Karlson otkrio šta se događalo pre intervjua sa Putinom

„Čekao sam ga satima“: Karlson otkrio šta se događalo pre intervjua sa Putinom

Nova 11.02.2024
Američki novinar Taker Karlson objavio je snimak iz Kremlja nakon intervjua sa ruskim predsednikom u kome je otkrio da je Vladimir Putin kasnio nekoliko sati. – Putin je kasnio nekoliko sati. To je njegova navika očigledno. Svako ko sarađuje sa njim… »
"Kasnio je nekoliko sati, svi su mi se smejali!" Karlson otkrio šta se dešavalo pre intervjua sa Putinom

"Kasnio je nekoliko sati, svi su mi se smejali!" Karlson otkrio šta se dešavalo pre intervjua sa Putinom

Mondo 11.02.2024
Taker Karlson otkrio šta se dešavalo pre intervjua sa Putinom. Taker Karlson otkrio šta se dešavalo pre intervjua sa Putinom. Američki novinar Taker Karlson objavio je snimak iz Kremlja nakon intervjua sa ruskim predsednikom u kome je otkrio da je… »
“Taker Karlson bolji diplomata od Hilari Klinton”

“Taker Karlson bolji diplomata od Hilari Klinton”

Vesti online 11.02.2024
Bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton nema pravo da kritikuje novinara Takera Karlsona, jer se kao diplomata on pokazao kao mnogo bolji od nje, izjavio je bivši američki obaveštajac Skot Riter u intervjuu za Jutjub kanal “Judging… »
"Čekao sam ga satima": Taker Karlson otkrio šta se dešavalo pre intervjua sa Putinom

"Čekao sam ga satima": Taker Karlson otkrio šta se dešavalo pre intervjua sa Putinom

Blic 11.02.2024
Američki novinar Taker Karlson objavio je snimak iz Kremlja nakon intervjua sa ruskim predsednikom u kome je otkrio da je Vladimir Putin kasnio nekoliko sati. - Putin je kasnio nekoliko sati. To je njegova navika očigledno. Svako ko sarađuje sa njim se… »

Vesti dana »