Povezane vesti

Fudbaler zvezde Viktor Radojević: Navijači ulepšali debi o kom maštam ceo život

Fudbaler zvezde Viktor Radojević: Navijači ulepšali debi o kom maštam ceo život

Dnevnik 11.02.2024
Mladi fudbaler Crvene zvezde Viktor Radojević izjavio je da je srećan zbog debija za prvi tim "crveno-belih" i zahvalio navijačima na podršci na meču sa Voždovcem. Crvena zvezda je juče na svom terenu pobedila Voždovac 2:1 u meču 20. kola… »
Debitovao za zvezdu, sija od sreće: "Hvala navijačima, ulepšali su ono što sam maštao celog života"!

Debitovao za zvezdu, sija od sreće: "Hvala navijačima, ulepšali su ono što sam maštao celog života"!

Večernje novosti 11.02.2024
Mladi fudbaler Crvene zvezde Viktor Radojević izjavio je danas da je srećan zbog debija za prvi tim "crveno-belih" i zahvalio navijačima na podršci na meču sa Voždovcem. FOTO: FK Crvena zvezda Crvena zvezda je juče na svom terenu pobedila Voždovac… »
Radojević: Maštao sam da zaigram na Marakani

Radojević: Maštao sam da zaigram na Marakani

Sportski žurnal 11.02.2024
Mladi prvotimac istakao da mu se ostvario san koji sanja svako Zvezdino dete. Mladi fudbaler Crvene zvezde Viktor Radojević izjavio je da je srećan zbog debija za prvi tim crveno-belih i zahvalio navijačima na podršci na meču sa Voždovcem Crvena… »
Zvezda slavila na povratku Vladana Milojevića

Zvezda slavila na povratku Vladana Milojevića

Danas 10.02.2024
Crvena zvezda pobedila je Voždovac sa 2:1 (2:0) u 20. kolu Superlige Srbije. Crveno-beli su odlično započeli meč i već u 10. minutu poveli preko Milana Rodića koji je sa ivice kaznenog prostora pogodio suprotni ugao gola gostujuće ekipe. Nedugo… »

Vesti dana »