Povezane vesti

Arteta: "Sjajno je kada ispišete istoriju kluba na ovakav način"

Arteta: "Sjajno je kada ispišete istoriju kluba na ovakav način"

Sportske.net 11.02.2024
Menadžer Arsenala Mikel Arteta nije krio zadovoljstvo nakon ubedljive pobede njegovog tima na gostovanju protiv Vest Hema. Derbi Londona je pripao Arsenalu rezultatom 6:0, u 24. kolu Premijer lige. "Izuzetno sam srećan. Zbog načina na koji smo igrali… »
Mojes posle bruke vest Hema: "Preuzimam odgovornost"

Mojes posle bruke vest Hema: "Preuzimam odgovornost"

Večernje novosti 11.02.2024
Fudbaleri Fest Hema doživeli su pravi debakl na svom terenu protiv ekipe Arsenala 0:6. Foto AP Nije Dejvid Mojes krio da mu je ovo jedan od najtežih poraza u karijeri. - To je jedan od onih momenata koje ne želite da vam se dešavaju često, a danas se… »
Tobdžije „uništile“ Čekićare (video)

Tobdžije „uništile“ Čekićare (video)

Sportski žurnal 11.02.2024
Arsenal ubedljivo savladao Vest Hem. Fudbaleri Arsenala pobedili su danas u gostima Vest Hem sa 6:0, u meču 24. kola engleske Premijer lige. Strelci za Arsenal bili su Vilijam Saliba u 32, Bukajo Saka u 41. i 63, Gabrijel u 44, Leandro Trosard u drugom… »
Arteta blista: Izuzetno sam srećan!

Arteta blista: Izuzetno sam srećan!

Sport klub 11.02.2024
Arsenal je bio izuzetno ubedljiv na gostovanju Vest Hemu i pobedu je upisao rezultatom 0:6. Razloga za zadovoljstvo Mikelu Arteti nije nedostajalo. „Izuzetno sam srećan. Zbog načina na koji smo igrali, na koji smo izneli ceo meč. Ubedljiv rezultat na… »
Mojes: Arsenal je bio veoma dobar, mi nismo

Mojes: Arsenal je bio veoma dobar, mi nismo

Sport klub 11.02.2024
Poraz od Arsenala u 24. kolu Premijer lige 0:6 najteži je poraz koji je Vest Hem doživeo u ligi na svom terenu. Menadžer Čekićara, Dejvid Mojes, dva puta je u Premijer ligi gubio sa 6+ golova – oba puta od Arsenala, prvo dok je vodio Everton i… »
Arsenal deklasirao Vest Hem, 6 golova u mreži Areole

Arsenal deklasirao Vest Hem, 6 golova u mreži Areole

Sport klub 11.02.2024
Do 16. pobede u sezoni, a u meču 24. kola Premijer lige, fudbaleri Arsenala došli su na izuzetno ubedljiv način na gostovanju Vest Hemu. Slavio je Arsenal rezultatom 0:6 (0:4), a izgledalo je kao da može da postigne gol kad god poželi tokom ovog… »
Arsenal ‘ponizio’ Vest Hem: Areola šest puta vadio loptu iz svoje mreže!

Arsenal ‘ponizio’ Vest Hem: Areola šest puta vadio loptu iz svoje mreže!

Hot sport 11.02.2024
Dominacija Artetinih izabranika! U okviru 24. kola engelske Premijer lige, gledali smo mali londonski derbi, u kom je Vest Hem na svom terenu dočekao ekipu Arsenala. Bilo je ovo vrlo neprijatno popodne za navijače ‘Čekićara’ jer su gosti doslovno… »
Arsenal ponizio Vest Hem u gradskom derbiju

Arsenal ponizio Vest Hem u gradskom derbiju

Danas 11.02.2024
Fudbaleri Arsenala zabeležili su veoma ubedljivu pobedu u 24. kolu Premijer lige pošto su kao gosti pobedili Vest Hem sa čak 6:0. Već na poluvremenu su „tobdžije“ vodile sa 4:0 i tada je bilo jasno da će u drugom delu moći da zaigraju sa mnogo… »
Šta ovo bi?! Arsenal je tako razbio Vest Hem, da su od stida hiljade njegovih navijača "bežale" sa stadiona već na…

Šta ovo bi?! Arsenal je tako razbio Vest Hem, da su od stida hiljade njegovih navijača "bežale" sa stadiona već na…

Večernje novosti 11.02.2024
Fudbaleri Arsenala demolirali su ekipu Vest Hem junajteda rezultatom 0:6. Tako su nastavili pobedniči niz, pa je posle Liverpula, pao i gradski rival, i to u gostima. FOTO: Tanjug/AP Od početka utakmice "tobdžije" su imale inicijativu. Ređali su se… »
Rekordni transfer začarao mrežu „Čekićara“

Rekordni transfer začarao mrežu „Čekićara“

Sportske.net 11.02.2024
Najveći meč 24. kola Premijer lige odigraće se u nedelju od 15 sati kada će Vest Hem dočekati Arsenal u derbiju Londona. Arsenal će osokoljen trijumfom protiv Liverpula 3:1 otputovati na obližnje gostovanje Vest Hemu protiv kojeg ne zna za uspeh u… »

Vesti dana »