Povezane vesti

„U tom trenutku cigareta mi je bila u ustima i to je bila zadnja koju sam zapalio“: Halid Bešlić o teškoj saobraćajnoj…

„U tom trenutku cigareta mi je bila u ustima i to je bila zadnja koju sam zapalio“: Halid Bešlić o teškoj saobraćajnoj…

Nova 11.02.2024
Pevač Halid Bešlić je 2009. godine doživeo tešku saobraćajnu nezgodu koju je samo pukom srećom preživeo. On je sada još jednom govorio o ovom događaju i rekao da se njegov život tada dosta promenio. „Nakon nesreće, ja sam sebi produžio… »
Halid Bešlić doživeo tešku saobraćajku: Pevač se prisetio užasa nakon kojeg mu se promenio život iz korena: "Sećam se…

Halid Bešlić doživeo tešku saobraćajku: Pevač se prisetio užasa nakon kojeg mu se promenio život iz korena: "Sećam se…

Blic 11.02.2024
Pevač Halid Bešlić progovorio o mnogobrojnim temama iz svog života i karijere, a na samom početku dotakao se saobraćajne nesreće koja mu je 2009. godine promenila život. - Nakon nesreće ja sam sebi produžio život. Od tada živim urednije… »
Halid Bešlić progovorio o jezivoj saobraćajci u kojoj je izgubio oko! Za dlaku izbegao smrt: Poslednju cigaretu sam tada…

Halid Bešlić progovorio o jezivoj saobraćajci u kojoj je izgubio oko! Za dlaku izbegao smrt: Poslednju cigaretu sam tada…

Kurir 11.02.2024
Halid Bešlić, progovorio je o mnogobrojnim temama, privatnog i poslovnog karaktera. On se na početku razgovora osvrnuo na saobraćajnu nezgodu, koju je doživeo 2009. godine, u kojoj je izgubio desno oko. Od tada se njegov život znatno promenuo, kaže… »

Vesti dana »