Povezane vesti

"Posle parova sam imao infarkt, psihički sam pukao!" Teška ispovest Nemanje Nikolića: Čačkalicama sam crtao obezglavljene…

"Posle parova sam imao infarkt, psihički sam pukao!" Teška ispovest Nemanje Nikolića: Čačkalicama sam crtao obezglavljene…

Kurir 11.02.2024
Pevač Nemanja Nikolić je svoju karijeru započeo pre tačno 20 godina, u prvoj sezoni najpopularnijeg muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“, i ostao upamćen kao jedan od šestoro finalista. Već na prvom albumu otpevao je dva velika hita… »
ISPOVEST „Posle Parova sam imao infarkt, psihički sam puk’o, čačkalicama sam crtao obezglavljene anđele“: Nemanja…

ISPOVEST „Posle Parova sam imao infarkt, psihički sam puk’o, čačkalicama sam crtao obezglavljene anđele“: Nemanja…

Nova 11.02.2024
U novoj epizodi emisije "Ispovest", svoju životnu priču je ispričao Nemanja Nikolić. Pevač Nemanja Nikolić je svoju karijeru započeo pre tačno 20 godina, u sada već legendarnoj prvoj sezoni najpopularnijeg muzičkog takmičenja „Zvezde… »
„Ljudi mi ne veruju da umem da popijem i gusti sok“: Ispovest Nemanje Nikolića gledajte večeras od 20 časova

„Ljudi mi ne veruju da umem da popijem i gusti sok“: Ispovest Nemanje Nikolića gledajte večeras od 20 časova

Nova 11.02.2024
U novoj epizodi emisije "Ispovest", svoju životnu priču je ispričao Nemanja Nikolić, a to ćete moći da pogledate večeras od 20 časova na portalu Nova.rs. Pevač Nemanja Nikolić je svoju karijeru započeo pre tačno 20 godina, u sada već… »

Vesti dana »