Povezane vesti

Nestorović: Ponoviti izbore u Beogradu

Nestorović: Ponoviti izbore u Beogradu

Politika 12.02.2024
Narodni poslanik liste „Mi – glas iz naroda” Branimir Nestorović izjavio je juče da smatra da treba ponoviti beogradske izbore i ocenio da bi na tim izborima predstavnici dela opozicije prošli katastrofalno. Predložio je i osnivanje anketnog… »
Jovanović (Novi DSS): Bilo kakvo formiranje vlasti u Beogradu biće nelegitimno (VIDEO)

Jovanović (Novi DSS): Bilo kakvo formiranje vlasti u Beogradu biće nelegitimno (VIDEO)

Insajder 12.02.2024
Bilo kakvo formiranje vlasti u Beogradu biće nelegitimno, smatra gost Marker razgovora predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović. Kako kaže, rešenje vidi u ponavljanju izbora pod drugačijim izbornim uslovima, ali i da će u budućnosti odgovorni za… »
Stanojević za Betu: Nije isključeno da je koalicija SNS-SPS obezbedila većinu u Beogradu

Stanojević za Betu: Nije isključeno da je koalicija SNS-SPS obezbedila većinu u Beogradu

Beta 12.02.2024
Narodni poslanik i član predsedništva "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević izjavio je danas da se predstavnici tog pokreta definitivno neće odazvati pozivu Aleksandra Šapića na razgovore za formiranje gradske vlasti, ali, kako je rekao, nije… »
Stanojević (Mi – Glas iz naroda): Nije isključeno da je koalicija SNS-SPS obezbedila većinu u Beogradu

Stanojević (Mi – Glas iz naroda): Nije isključeno da je koalicija SNS-SPS obezbedila većinu u Beogradu

Danas 12.02.2024
Narodni poslanik i član predsedništva „Mi-glas iz naroda“ Dragan Stanojević kazao da ima nezvanična saznanja da vlast pokušava kroz koruptivne radnje da pridobije pojedine kandidate za odbornike s opozicionih lista. Stanojević je izjavio danas… »
Stanojević: Nije isključeno da je koalicija SNS-SPS obezbedila većinu u Beogradu

Stanojević: Nije isključeno da je koalicija SNS-SPS obezbedila većinu u Beogradu

Novi magazin 12.02.2024
Narodni poslanik i član predsedništva "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević izjavio je danas da se predstavnici tog pokreta definitivno neće odazvati pozivu Aleksandra Šapića na razgovore za formiranje gradske vlasti, ali, kako je rekao, nije… »
Ko ima poslednju reč u Beogradu: Vučić, Nestorović ili Jerković?

Ko ima poslednju reč u Beogradu: Vučić, Nestorović ili Jerković?

Vreme 12.02.2024
Sedam dana pred zakazanu konstitutivnu sednicu Skupštine grada i dalje nije poznato da li neka politička grupacija ima većinu. Dvoje odbornika mogli bi da budu „preletači“. Beograd dobija novu vlast ili ide ponovo na izbore? Sledećeg ponedeljka… »
Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Beta 12.02.2024
Lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić rekao je sinoć da formiranje vlasti u Beogradu, na osnovu rezultata decembarskih izbora, zavisi od toga da li "ima ili nema većine" odbornika u skupštini glavnog grada, a ne od rezolucije… »
Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Radio sto plus 12.02.2024
“Ako ima većine, biće formirana vlast, ako je nema ide se na izbore”, rekao je Dačić, čiji SPS je koalicioni partner Srpske napredne stranke. Kosntitutivna sednica beogradske skupštine najavljena je za 19. febuar, a od 110 odbornika, koliko… »
Hoće li vlast navući većinu u Beogradu sa odbeglim Nestorovim odbornicima?

Hoće li vlast navući većinu u Beogradu sa odbeglim Nestorovim odbornicima?

Nova 12.02.2024
Novu bazu podataka o broju upisanih birača po adresama objavio je Istinomer, ovog puta celu. Građani mogu da provere koliko ljudi glasa na njihovoj adresi, ali je pitanje žele li uopšte time da se bave. U međuvremenu doktor Branimir Nestorović… »
"SNS neće nestabilnu većinu": Evo šta se dešava nedelju dana pre konstitutivne sednice skupštine i hoće li Beograđani na…

"SNS neće nestabilnu većinu": Evo šta se dešava nedelju dana pre konstitutivne sednice skupštine i hoće li Beograđani na…

Blic 12.02.2024
Nedelju dana pre konstitutivne sednice skupštine u Beogradu i dalje nije izvesno da li će doći do formiranja vlasti u Beogradu ili ponavljanja izbora. Branimir Nestorović, lider pokreta "Mi, glas iz naroda", ponovio je juče stav da bi trebalo ići na… »
Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Nedeljnik 12.02.2024
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je večeras da formiranje vlasti u Beogradu, na osnovu rezultata decembarskih izbora, zavisi od toga da li „ima ili nema većine“ odbornika u skupštini glavnog grada, a ne od rezolucije… »
Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od rezolucije Evropskog parlamenta

Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od rezolucije Evropskog parlamenta

Radio 021 12.02.2024
Lider SPS Ivica Dačić rekao je da formiranje vlasti u Beogradu zavisi od toga da li "ima ili nema većine" odbornika u skupštin grada, a ne od rezolucije Evropskog parlamenta. "Ako ima većine, biće formirana vlast, ako je nema, ide se na izbore"… »
Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Dačić: Vlast u Beogradu ne zavisi od Evropskog parlamenta

Danas 11.02.2024
Lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić rekao je večeras da formiranje vlasti u Beogradu, na osnovu rezultata decembarskih izbora, zavisi od toga da li „ima ili nema većine“ odbornika u skupštini glavnog grada, a ne od rezolucije… »

Vesti dana »