Povezane vesti

"Najtežu kliničku sliku imaju nevakcinisani" Goran Stevanović o stanju dečaka zaraženog malim boginjama!

"Najtežu kliničku sliku imaju nevakcinisani" Goran Stevanović o stanju dečaka zaraženog malim boginjama!

Mondo 12.02.2024
Povećen je broj pacijenata na Klinici za infektivne i tropske bolesti. Povećen je broj pacijenata na Klinici za infektivne i tropske bolesti. Grip, kovid, veliki kašalj, a sada i male boginje – pune lekarske ordinacije. Mnogi se ovih dana žale na… »
Dečak zaražen malim boginjama stabilno: Direktor infektivne klinike: "Spremamo ga za otpust, ali jedno me brine"

Dečak zaražen malim boginjama stabilno: Direktor infektivne klinike: "Spremamo ga za otpust, ali jedno me brine"

Blic 12.02.2024
Dr Goran Stevanović, direktor Klinike za infektivne i tropske bolesti „Prof. dr Kosta Todorović“ izjavio je da je dečak koji je oboleo od malih boginja stabilno, kao i da će danas biti pušten na kućno lečenje. - Na sreću, možemo da kažemo da… »
Dečak zaražen malim boginjama stabilno: Direktor infektivne klinike: "Spremamo ga za otpust, ali jedno me brine"

Dečak zaražen malim boginjama stabilno: Direktor infektivne klinike: "Spremamo ga za otpust, ali jedno me brine"

Blic 12.02.2024
Dr Goran Stevanović, direktor Klinike za infektivne i tropske bolesti „Prof. dr Kosta Todorović“ izjavio je da je dečak koji je oboleo od malih boginja stabilno, kao i da će danas biti pušten na kućno lečenje. - Na sreću, možemo da kažemo da… »
Stevanović: Zabrinjavajuće što ima dosta infekcija koje smo mogli da sprečimo vakcinacijom

Stevanović: Zabrinjavajuće što ima dosta infekcija koje smo mogli da sprečimo vakcinacijom

RTS 12.02.2024
Grip, kovid, veliki kašalj, a sada i male boginje – pune lekarske ordinacije. Mnogi se ovih dana žale na visoku temperaturu, malaksalost, dugotrajni kašalj. Direktor Klinike za infektivne i tropske bolesti Goran Stevanović kaže za RTS da je… »
Dečak koji ima morbile uskoro ide kući, Stevanović: Imali smo i epidemijske zauške, a ovo me zabrinjava

Dečak koji ima morbile uskoro ide kući, Stevanović: Imali smo i epidemijske zauške, a ovo me zabrinjava

Telegraf 12.02.2024
Stevanović kaže da njega kao zabrinjavajuće kao kliničara je što nam se povećava broj pacijenata sa bolestima koje mogu da se preveniraju vakcinacijom. Direktor Klinike za infektivne i tropske bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Srbije Goran… »

Vesti dana »