Povezane vesti

Oštećene sestre svedočile na suđenju instruktoru jahanja optuženom za silovanje

Oštećene sestre svedočile na suđenju instruktoru jahanja optuženom za silovanje

Politika 12.02.2024
Svedočenjem oštećenih sestara, juče je u Višem sudu u Beogradu nastavljeno suđenje Milošu Đukiću (69), optuženom da je počinio više krivičnih dela silovanja i polnog uznemiravanja nad polaznicama škole jahanja od kojih su neke bile… »
Nastavljeno suđenje instruktoru jahanja za polno uznemiravanje: Svedoče dve sestre

Nastavljeno suđenje instruktoru jahanja za polno uznemiravanje: Svedoče dve sestre

Telegraf 12.02.2024
Na današnjem suđenju svedoče sestre T. I. i U. I. koje su, u trenutku kada ih je Đukić navodno zlostavljao, imale 13 i 11 godina. Suđenje instruktoru jahanja Milošu Đukiću, koji je osumnjičen za više silovanja i polnih uznemiravanja polaznica… »
Instruktor jahanja zlostavljao i 2 sestre! "Imala sam 11 godina kada mi je rekao da se trljam o konja, nisam znala šta to…

Instruktor jahanja zlostavljao i 2 sestre! "Imala sam 11 godina kada mi je rekao da se trljam o konja, nisam znala šta to…

Kurir 12.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je održano suđenje okrivljenom M. Đ. instruktoru jahanja i kaskaderu, koji se tereti da je silovao i seksualno zlostavljao polaznice svoje škole jahanja, a na današnjem ročištu svedočile su oštećene sestre koje su… »
"Tražio mi da se trljam o konja, pa mi gurao jezik u uvo i usta": Instruktor jahanja iz Barajeva zlostavljao maloletnice

"Tražio mi da se trljam o konja, pa mi gurao jezik u uvo i usta": Instruktor jahanja iz Barajeva zlostavljao maloletnice

Mondo 12.02.2024
On je optužen za nedozvoljene polne radnje nad sedam polaznica njegove škole jahanja u Barajevu. On je optužen za nedozvoljene polne radnje nad sedam polaznica njegove škole jahanja u Barajevu. U Višem sudu u Beogradu danas je održano suđenje… »
Nastavljeno suđenje instruktoru jahanja optuženom za silovanje i polno uznemiravanje polaznica škole

Nastavljeno suđenje instruktoru jahanja optuženom za silovanje i polno uznemiravanje polaznica škole

RTS 12.02.2024
Nastavljeno suđenje M. Đ. (69), optuženom da je počinio više krivičnih dela silovanja i polnog uznemiravanja nad polaznicama škole jahanja, od kojih su neke bile maloletne. Svedočila T. I., koja je istakla da je imala traumu zbog susreta sa… »
Oštećene sestre svedočile na suđenju instruktoru jahanja optuženom za silovanje

Oštećene sestre svedočile na suđenju instruktoru jahanja optuženom za silovanje

Euronews 12.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem sestre oštećene nastavljeno suđenje M.Đ. (69), optuženom da je počinio više krivičnih dela silovanja i polnog uznemiravanja nad polaznicama škole jahanja od kojih su neke bile maloletne. Mlađa… »
"Gurnuo je ruku pod moju majicu, zaledila sam se": Dve sestre ispričale kroz kakav su užas prolazile sa 11 i 13 godina u…

"Gurnuo je ruku pod moju majicu, zaledila sam se": Dve sestre ispričale kroz kakav su užas prolazile sa 11 i 13 godina u…

Blic 12.02.2024
Suđenje Milošu Đukiću (68) kaskaderu i učitelju jahanja optuženom za silovanje sedam polaznica svoje škole, od kojih je pet bilo maloletno, nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradum saslušanjem žrtvama koje je Đukić polno uznemiravao dok… »
Danas nastavak suđenja instruktoru jahanja: Svedočiće dve oštećene

Danas nastavak suđenja instruktoru jahanja: Svedočiće dve oštećene

Telegraf 12.02.2024
Đukić se terti za krivična dela silovanje, silovanje u pokušaju, polno uznemiravanje i pet krivičnih dela nedozvoljene polne radnje nad sedam polaznica škole jahanja u Barajevu. Suđenje instruktoru jahanja Milošu Đukiću, koji je osumnjičen za… »
Nastavlja se suđenje instruktoru jahanja: Optužen da je 11 godina silovao polaznice škole: Miloš Đukić oči u oči sa…

Nastavlja se suđenje instruktoru jahanja: Optužen da je 11 godina silovao polaznice škole: Miloš Đukić oči u oči sa…

Blic 12.02.2024
Miloš Đukić (68), kaskader i učitelj jahanja optužen za silovanje sedam polaznica svoje škole, od kojih je pet bilo maloletno, danas će se u Višem sudu u Beogradu suočiti sa žrtvama. Đukić je optužen da je 11 godina silovao polaznice, a sve… »

Vesti dana »