Povezane vesti

"Završile smo tamo gde i treba da budemo" Košarkašice Srbije presrećne zbog plasmana na OI - Blagoslovena sam što sam u…

"Završile smo tamo gde i treba da budemo" Košarkašice Srbije presrećne zbog plasmana na OI - Blagoslovena sam što sam u…

Kurir 12.02.2024
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se na treće uzastopne Olimpijske igre. Izabranice Marine Maljković zauzele su treće mesto na kvalifikacionom turniru u Belemu, pa će se naći među 12 odabranih na Igrama u Parizu. -Nije baš išlo… »
Ko se sve od Srba kvalifikovao na Olimpijske igre? Brojka je za sada odlična, a tek se čeka poslednja navala naših…

Ko se sve od Srba kvalifikovao na Olimpijske igre? Brojka je za sada odlična, a tek se čeka poslednja navala naših…

Kurir 12.02.2024
Košarkašice Srbije obezbedile su plasman na Olimpijske igre u Parizu uprkos porazu od Australije i tako su se pridružile brojnim srpskim sportistima koji su do vize za najveću sportsku smotru stigli ranije. Pobeda Nemačke nad Brazilom, domaćinom… »
Košarkašice Srbije se plasirale na Olimpijske igre u Parizu

Košarkašice Srbije se plasirale na Olimpijske igre u Parizu

Radio sto plus 12.02.2024
Srbija je sinoć u poslednjem kolu izgubila od Australije 73:75, a za plasman na Olimpijske igre pomogla joj je selekcija Nemačke, koja je noćas pobedila Brazil 73:71. Srbija će tako posle osam godina imati i muški i ženski tim na Olimpijskim igrama… »

Vesti dana »