Povezane vesti

VIDEO: Nestoroviću masovna ubistva u "Ribnikaru" i kod Mladenovca "mirišu na raznorazne službe"

VIDEO: Nestoroviću masovna ubistva u "Ribnikaru" i kod Mladenovca "mirišu na raznorazne službe"

Radio 021 12.02.2024
Narodni poslanik i lider pokreta "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović rekao je da mu masovna ubistva koja su se dogodila u maju "mirišu na službe raznorazne". Kako je za Danas rekao advokat Nikola Lakić, ta izjava pre svega više govori o… »
Rakić: Nestorović vraća Vučiću dug novim teorijama zavere

Rakić: Nestorović vraća Vučiću dug novim teorijama zavere

Danas 12.02.2024
Politička uloga dr Branimira Nestorovića je vrlo jednostavna – dovoljno je da se setimo ko ga je uveo u politički život i ko ga je promovisao na konferencijama za medije i zajedno sa njim se cerekao njegovim opasnim glupostima o „najsmešnijem… »
Nestorović tvrdi da iza masovnih ubistava u Ribnikaru i Duboni stoje „službe“, Lakić poručuje da Nestorović pokušava…

Nestorović tvrdi da iza masovnih ubistava u Ribnikaru i Duboni stoje „službe“, Lakić poručuje da Nestorović pokušava…

Danas 12.02.2024
Tvrdnje narodnog poslanika i lidera pokreta MI glas iz Naroda Branimir Nestorovića da iza zločina u Ribnikaru i Mladenovcu stoje strane obaveštajne službe pre svega više govore o Nestoroviću nego o istini koja je svima poznata šta se tu zaista… »
Nestorović tvrdi da masovna ubistva u Ribnikaru i Duboni „mirišu na raznorazne službe“

Nestorović tvrdi da masovna ubistva u Ribnikaru i Duboni „mirišu na raznorazne službe“

Novi magazin 12.02.2024
Tvrdnje narodnog poslanika i lidera pokreta "Mi, glas iz naroda" Branimira Nestorovica da iza zločina u OŠ "Vladislav Ribnikar" i selima u okolini Mladenovcastoje strane obaveštajne službe, pre svega više govore o Nestoroviću nego o istini koja je… »
Nestorović tvrdi da masovna ubistva u Ribnikaru i Duboni „mirišu na raznorazne službe“

Nestorović tvrdi da masovna ubistva u Ribnikaru i Duboni „mirišu na raznorazne službe“

N1 Info 12.02.2024
Tvrdnje narodnog poslanika i lidera pokreta "Mi, glas iz naroda" Branislava Nestorovica da iza zločina u OŠ "Vladislav Ribnikar" i selima u okolini Mladenovcastoje strane obaveštajne službe, pre svega više govore o Nestoroviću nego o istini koja je… »
Ponoš o Nestorovićevoj izjavi da iza masovnih ubistava u Srbiji stoje strane službe: Da imamo institucije, one bi se već…

Ponoš o Nestorovićevoj izjavi da iza masovnih ubistava u Srbiji stoje strane službe: Da imamo institucije, one bi se već…

Danas 12.02.2024
Ako je neko do sada imao dilemu da li je Nestorovic opozicija ili je proksi vlasti, neka obrati pažnju na njegove političke premudrosti izrečene ovih dana, kaže za Danas lider stranke Srbija Centar Zdravko Ponoš. Ponoša smo pitali da prokomentariše… »

Vesti dana »