Povezane vesti
Dodik: U BiH nemaju pravo da intervenišu ni Šmit ni SAD, Velika Britanija ili Nemačka
Beta 12.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da nijedna država nema pravo da iz bilo kog razloga interveniše, neposredno ili posredno, u unutrašnje ili spoljne poslove neke druge države, jer je to suprotno međunarodnom pravu. "Ne samo oružana… »
Dodik: Nijedna država nema pravo da interveniše u unutrašnje poslove druge države
RTV 12.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ocenio je da nijedna država nema pravo da interveniše u unutrašnje ili spoljne poslove neke druge države, kao i da su ne samo oružana intervencija već i svaki drugi oblik mešanja ili svaka druga… »
Vesti dana »

Makron: Koalicija voljnih spremna da šalje trupe u Ukrajinu, a ima i onih koji su protiv
Sputnik pre 55 minutajoš 25 povezanih

Slave Bosanci: Gruzija je pala, BiH prošla grupnu fazu! Detonacija u evroligi: Iskusni NBA as stigao u Evropu – Mnogi su ga želeli, a evo gde će on nastaviti karijeru!
Hot sport pre 19 minutajoš 30 povezanih

Advokat o Vučićevom pismu Fon der Lajen: Nikolina Sinđelić ima medicinsku dokumentaciju, neka on pokaže snimak iz garaže Vlade
N1 Info pre 3 satajoš 12 povezanih

"Jedino žalim što sam previše sati proveo radeći umesto sa porodicom": Samo nekoliko dana pred smrt ovako je govorio Armani
Kurir pre 2 satajoš 35 povezanih

Usvojene izmene Zakona o izvršenju: Stan do 60 kvadrata ne može biti predmet izvršenja
Nedeljnik pre 4 satijoš 19 povezanih