Povezane vesti

Odjednom počelo da sipa na sve strane: Sitan ali intenzivan grad pogodio centar Čačka i okolna sela

Odjednom počelo da sipa na sve strane: Sitan ali intenzivan grad pogodio centar Čačka i okolna sela

Dnevnik 12.02.2024
ČAČAK: Tokom popodnevnih sati nakon kraće kiše intenzivan grad pogodio je centar Čačka i okolinu. - Odjednom je krenuo da sipa na sve strane, zatekao sam se u kolima kada je počeo da lupa. Na svu sreću bio je sitan pa nije napravio oštećenja na… »
Grad pogodio Čačak i okolna sela: "Bio je sitan pa nije napravio štetu na automobilu"

Grad pogodio Čačak i okolna sela: "Bio je sitan pa nije napravio štetu na automobilu"

Euronews 12.02.2024
Tokom popodnevnih sati nakon kraće kiše, intenzivan grad pogodio je centar Čačka i okolinu. "Odjednom je krenuo da sipa na sve strane, zatekao sam se u kolima kada je počeo da lupa. Na svu sreću bio je sitan pa nije napravio oštećenja na… »
Intenzivan grad pogodio centar Čačka i okolna sela

Intenzivan grad pogodio centar Čačka i okolna sela

RTV 12.02.2024
ČAČAK - Tokom popodnevnih sati nakon kraće kiše, intenzivan grad pogodio je centar Čačka i okolinu, prenela je agencija Rina. "Odjednom je krenuo da sipa na sve strane, zatekao sam se u kolima kada je počeo da lupa. Na svu sreću bio je sitan pa… »
Grad se obrušio na Čačak "Odjednom je krenulo da sipa na sve strane"

Grad se obrušio na Čačak "Odjednom je krenulo da sipa na sve strane"

Kurir 12.02.2024
Tokom popodnevnih sati nakon kraće kiše intenzivan grad pogodio je centar Čačka i okolinu. - Odjednom je krenuo da sipa na sve strane, zatekao sam se u kolima kada je počeo da lupa. Na svu sreću bio je sitan pa nije napravio oštećenja na… »
"Bio sam u kolima kad je počelo da lupa": Neverovatan snimak grada u Čačku

"Bio sam u kolima kad je počelo da lupa": Neverovatan snimak grada u Čačku

Telegraf 12.02.2024
Grad je usledio posle kraće kiše. Intenzivan grad u Čačku iznenadio je sve. Sada se pojavio i snimak koji više deluje na letnji pljusak nego na februarsko nevreme. Tokom popodnevnih sati nakon kraće kiše intenzivan grad pogodio je centar Čačka i… »
"Odjednom je počelo da sipa na sve strane, samo se sručilo": Sitan, ali jak grad izbombardovao centar Čačka i okolna sela…

"Odjednom je počelo da sipa na sve strane, samo se sručilo": Sitan, ali jak grad izbombardovao centar Čačka i okolna sela…

Blic 12.02.2024
Tokom popodnevnih sati nakon kraće kiše intenzivan grad pogodio je centar Čačka i okolinu. - Odjednom je krenuo da sipa na sve strane, zatekao sam se u kolima kada je počeo da lupa. Na svu sreću bio je sitan pa nije napravio oštećenja na… »
Grad padao 10 minuta u Čačku! "Odjednom je počelo da sipa na sve strane" (foto/VIDEO)

Grad padao 10 minuta u Čačku! "Odjednom je počelo da sipa na sve strane" (foto/VIDEO)

Mondo 12.02.2024
U popodnevnim časovima kiša i grad pogodili su Čačak. U popodnevnim časovima kiša i grad pogodili su Čačak. Čačak je danas popodne pogodilo nevreme sa kraćom kišom i intenzivnim gradom. Grad na svu sreću nije bio veliki pa nije pričinio… »

Vesti dana »