Povezane vesti

Legenda crno-belih: Moja najveća sramota je što sam kupio srednjoškolsku diplomu

Legenda crno-belih: Moja najveća sramota je što sam kupio srednjoškolsku diplomu

Sportski žurnal 12.02.2024
Nisam savršen i mislim da sam zato i blizak s ljudima - ispričao je Bufon. Legenda je crno-belih iz Torina, za Staru damu igrao je 19 godina, Juventus mu je bio jedan od tri kluba u karijeri (Parma osam godina, PSŽ jedna godina). Nije napustio Juventus… »
Bufon otkrio svoj najveći greh: "Kupio sam diplomu srednje škole, nisam savršen..."

Bufon otkrio svoj najveći greh: "Kupio sam diplomu srednje škole, nisam savršen..."

Sportske.net 12.02.2024
Nekadašnji golman reprezentacije Italije i legenda Juventusa Đanluiđi Bufon ostaće upamćen kao jedan od najvećih fudbalera svoje generacije. Italijan trenutno obavlja funkciju direktora reprezentacije Italije, a na jednoj konferenciji je nedavno… »
Legendarni Bufon šokirao priznanjem: Najveća sramota je što sam kupio školsku diplomu

Legendarni Bufon šokirao priznanjem: Najveća sramota je što sam kupio školsku diplomu

Nova 12.02.2024
Đanluiđi Budon se smatra istinskom fudbalskom legendom i jednim od najboljih golmana svih vremena, ali izgleda da van terena ni on nije baš savršen. On je šokirao javnost priznanjem o prevari koju je napravio u mlađim danima. Naime, slavni… »
Bufon: Najveća sramota u životu mi je što sam kupio diplomu

Bufon: Najveća sramota u životu mi je što sam kupio diplomu

Sport klub 12.02.2024
Bio je prvak sveta sa Italijom, višestruki šampion Italije sa Juventusom, ali nestašan u školskoj klupi... Đanluiđi Bufon, nekadašnji golman Parme, Juventusa i PSŽ-a, bio je jedan od najuspešnijih i najvoljenijeg na svojoj poziciji, međutim, u… »

Vesti dana »