Povezane vesti

"Suza nemam više da plačem, srce mi je izgorelo" Majka Gorana Đokića u suzama o kazni za ubicu najmilijih: Ovo ni u ratu…

"Suza nemam više da plačem, srce mi je izgorelo" Majka Gorana Đokića u suzama o kazni za ubicu najmilijih: Ovo ni u ratu…

Kurir 12.02.2024
“Suza nemam vise da plačem, ne mogu ovu bol vise da istrpim. Jedva stojim na nogama, srce mi je izgorelo za njima. Kakav doživotni zatvor...” Ovim rečima je Stojanka Đokić, majka ubijenog Gorana Đokića, prokomentarisala potvrđivanje doživotne… »
"Srce mi je izgorelo za njima, kakav doživotni: Zatvor..." Majka Gorana Đokića u suzama primila vest o kazni za ubicu njenih…

"Srce mi je izgorelo za njima, kakav doživotni: Zatvor..." Majka Gorana Đokića u suzama primila vest o kazni za ubicu njenih…

Blic 12.02.2024
“Suza nemam vise da plačem, ne mogu ovu bol vise da istrpim. Jedva stojim na nogama, srce mi je izgorelo za njima. Kakav doživotni zatvor...”. Ovim rečima je Stojanka Đokić, majka ubijenog Gorana Đokića, prokomentarisala potvrđivanje… »
Ona je poslednja videla ubijene Đokiće! Oglasila se nakon presude svirepom ubici: "Ja bih njega palila deo po deo!"

Ona je poslednja videla ubijene Đokiće! Oglasila se nakon presude svirepom ubici: "Ja bih njega palila deo po deo!"

Mondo 12.02.2024
Ispovest bake koja je poslednja videla ubijene Đokiće o presudi Goranu Džoniću. Ispovest bake koja je poslednja videla ubijene Đokiće o presudi Goranu Džoniću. Baka Stojanka Đokić, majka vlasnika menjačnice, saznala je danas da je dželat njene… »

Vesti dana »