Povezane vesti

(Video) Jovana Jeremić otkrila kakav poklon želi za dan zaljubljenih: Roleks, stan i automobil su prošlost: "Dragan me svaki…

(Video) Jovana Jeremić otkrila kakav poklon želi za dan zaljubljenih: Roleks, stan i automobil su prošlost: "Dragan me svaki…

Blic 13.02.2024
Voditeljka Jovana Jeremić sinoć je u društvu svog dečka Dragana Stankovića došla na jednu prestoničku proslavu, a pored mnogih tema koju je obradila sa pripadnicima sedme sile, otkrila je i kako će provesti nadolazeći Dan zaljubljenih. Naime… »
Ništa dijamanti, prstenje, ogrlice Jovana Jeremić otkrila šta želi da dobije od Dragana za Dan zaljubljenih, sve šokirala

Ništa dijamanti, prstenje, ogrlice Jovana Jeremić otkrila šta želi da dobije od Dragana za Dan zaljubljenih, sve šokirala

Kurir 13.02.2024
Voditeljka Jovana Jeremić pojavila se na jednoj proslavi u Beogradu, a društvo joj je pravio njen partner, biznismen Dragan Stanković. Jeremićeva je bila raspoložena da sa pripadnicima sedme sile priča o svom novom dečku, pa je otkrila kako… »
"Jovana Jeremić je tužbu povukla, inteligentna je i obrazovana": Tamara Đurić sad ovako priča o voditeljki, a o ćerki…

"Jovana Jeremić je tužbu povukla, inteligentna je i obrazovana": Tamara Đurić sad ovako priča o voditeljki, a o ćerki…

Blic 12.02.2024
Tamara Đurić se večeras među poslednjima pojavila na prestoničkom događaju koji je okupio poznate, a onda je za "Blic" progovorila o ćerki, koja se takođe zove Tamara, te voditeljki Jovani Jeremić, sa kojom ima promenljiv odnos. - Odlično sam… »
"Svakome spadaju gaće zbog žene koja je zver u krevetu": Jovana Jeremić odala tajnu zavođenja, pa poručila: "o meni će se…

"Svakome spadaju gaće zbog žene koja je zver u krevetu": Jovana Jeremić odala tajnu zavođenja, pa poručila: "o meni će se…

Blic 12.02.2024
Voditeljka Jovana Jeremić pojavila se večeras na jednom događaju u Beogradu u pratnji svog 14 godina starijeg dečka, biznismena Dragana Stankovića, koji ima lanac pekara širom naše zemlje. Naime, Jovana je na rođendan emisije "Ekskluzivno" došla… »
Jovana Jeremić sa dečkom u provodu, ljube se pred svima: Zbog ovog gesta svi kažu da je Dragan neviđeni šmeker: "On zna…

Jovana Jeremić sa dečkom u provodu, ljube se pred svima: Zbog ovog gesta svi kažu da je Dragan neviđeni šmeker: "On zna…

Blic 12.02.2024
Voditeljka Jovana Jeremić pojavila se večeras na jednom događaju u Beogradu u pratnji svog 14 godina starijeg dečka, biznismena Dragana Stankovića, koji ima lanac pekara širom naše zemlje. Naime, Jovana je na rođendan emisije "Ekskluzivno" došla… »

Vesti dana »