Povezane vesti

Desingerica otkrio istinu o saradnji sa Miljanom Kulić: Brda sam krvario da bih sad...

Desingerica otkrio istinu o saradnji sa Miljanom Kulić: Brda sam krvario da bih sad...

Kurir 13.02.2024
Dragomir Despić Desingerica otkrio je detalje odnosa sa starletom Majom Marinković, sa kojom ga već neko vreme povezuju, ali i progovorio o Miljani Kulić koja je izjavila da je tražio od nje da snime duet. - To je šoubiz bajo, svako ima neku svoju… »
"Ona je zatrudnela": Desingerica otkrio sve o odnosu s Majom Marinković, brutalno odgovorio Miljani Kulić: "Rekao sam da će…

"Ona je zatrudnela": Desingerica otkrio sve o odnosu s Majom Marinković, brutalno odgovorio Miljani Kulić: "Rekao sam da će…

Blic 13.02.2024
Radomir Despić Desingerica otkrio je detalje odnosa sa starletom Majom Marinković, sa kojom ga već neko vreme povezuju, ali i progovorio o Miljani Kulić koja je izjavila da je tražio od nje da snime zajednički duet. - To je šoubiz bajo, svako ima… »
"Ona je zatrudnela" Desingerica otkrio sve o odnosu s Majom, brutalno odgovorio Miljani Kulić, a tek šta je poručio pljugici

"Ona je zatrudnela" Desingerica otkrio sve o odnosu s Majom, brutalno odgovorio Miljani Kulić, a tek šta je poručio pljugici

Kurir 13.02.2024
Radomir Dragomir Despić Desingerica otkrio je detalje odnosa sa starletom Majom Marinković, sa kojom ga već neko vreme povezuju, ali i progovorio o Miljani Kulić koja je izjavila da je tražio od nje da snime zajednički duet. - To je šoubiz bajo… »

Vesti dana »