Povezane vesti

Taksista koji je sprečio samoubistvo devojke na mostu za Kurir: Zakoračila jednom nogom preko ograde, znao sam šta treba da…

Taksista koji je sprečio samoubistvo devojke na mostu za Kurir: Zakoračila jednom nogom preko ograde, znao sam šta treba da…

Kurir 13.02.2024
Neverovatna priča stiže nam iu Novog Sada, odakle se u Puls Srbije na Kurir TV uključio taksista ,koji je uspeo da odvrati jednu devojku da skoči s mosta i ovim humanim delom postao heroj. Kažu da slučajnosti ne postoje, a tome svedoči i situacija… »
Novosadski taksista sprečio devojku da skoči sa mosta: “Pitao sam je zbog čega je tako kasno napolju”

Novosadski taksista sprečio devojku da skoči sa mosta: “Pitao sam je zbog čega je tako kasno napolju”

Luftika 13.02.2024
Taksista SOS taksija je u noći između subote i nedelje sprečio mlađu devojku da skoči sa Mosta slobode. Kako Draško Knežević kaže u razgovoru za 021.rs, on je, oko tri sata ujutru, vozio stranku u Sremsku Kamenicu, kada je u daljini uočio nekoga… »
Novosadski taksista spasio život devojci: Htela je da se baci sa Mosta slobode, a onda je on naišao: "Jednom nogom je prešla…

Novosadski taksista spasio život devojci: Htela je da se baci sa Mosta slobode, a onda je on naišao: "Jednom nogom je prešla…

Blic 12.02.2024
Draško Knežević, taksista, sprečio je jednu devojku da skoči sa Mosta slobode u Novom Sadu. Kako je ispričao, on je oko tri sata ujutru, kada je vozio stranku u Sremsku Kamenicu, u daljini uočio da neko stoji na mostu, ali mu se učinilo da ta… »

Vesti dana »