Povezane vesti

Počelo suđenje Aleksandru Jovičiću: Negirao optužbe za trgovinu uticajem (VIDEO)

Počelo suđenje Aleksandru Jovičiću: Negirao optužbe za trgovinu uticajem (VIDEO)

Insajder 13.02.2024
Suđenje nekadašnjem predsedniku beogradske opštine Palilula Aleksandru Jovičiću i još devetoro okrivljenih za trgovinu uticajem počelo je u utorak, 13. februara, pred Višim sudom u Beogradu. I danas je Jovičić, kao i na saslušanju tokom… »
SNS-ovcu sude zbog zloupotreba: Sledio sam politiku Vučića

SNS-ovcu sude zbog zloupotreba: Sledio sam politiku Vučića

Pravda 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu iznošenjem odbrana okrivljenih počelo je suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom. Prvookrivljeni Aleksandar… »
Aleksandar Jovičić na suđenju: Trudio sam se da sledim politiku predsednika Vučića

Aleksandar Jovičić na suđenju: Trudio sam se da sledim politiku predsednika Vučića

N1 Info 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu iznošenjem odbrana okrivljenih počelo je suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom. Prvookrivljeni Aleksandar… »
Konačno počelo suđenje naprednjaku Jovičiću

Konačno počelo suđenje naprednjaku Jovičiću

Vreme 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu počelo je, nakon dugogišnjeg odlaganja, suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom. Suđenje je počelo… »
Dozvole za nelegalnu gradnju, prisvajanje 28,8 miliona dinara: Ko je Aleksandar Jovičić kome je počelo suđenje za…

Dozvole za nelegalnu gradnju, prisvajanje 28,8 miliona dinara: Ko je Aleksandar Jovičić kome je počelo suđenje za…

Danas 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu počelo je suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom. U optužnici se navodi da je uticao na zaposlene u opštini… »
Mladi naprednjački lav na suđenju za divlju gradnju: Pokušao sam da sledim Vučićevu politiku

Mladi naprednjački lav na suđenju za divlju gradnju: Pokušao sam da sledim Vučićevu politiku

Radio 021 13.02.2024
Suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom, počelo je u Višem sudu u Beogradu. Suđenje je, kako navodi N1, počelo iznošenjem odbrana… »
Jovičić negirao optužbe za trgovinu uticajem: Bivši predsednik opštine Palilula izneo odbranu u VIšem sudu

Jovičić negirao optužbe za trgovinu uticajem: Bivši predsednik opštine Palilula izneo odbranu u VIšem sudu

Kurir 13.02.2024
Bivši predsednik opštine Palilula Aleksandar Jovičić negirao je danas pred Višim sudom u Beogradu da je izvršio krivično delo trgovina uticajem. - Osporavam sve navode optužbe - izjavio je Jovićić negirajući da je kod građevinskog inspektora… »
Bivši predsednik Opštine Palilula na suđenju negirao optužbe za trgovinu uticajem

Bivši predsednik Opštine Palilula na suđenju negirao optužbe za trgovinu uticajem

RTV 13.02.2024
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je bivši predsednik Opštine Palilula Aleksandar Jovičić negirao izvršenje krivičnog dela trgovina uticajem. Jovičić je danas izjavio da u potpunosti osporava sve optužbe, odnosno da je kod građevinskog… »
Bivši predsednik opštine Palilula pred sudom: Jovičić se tereti za trgovinu uticajem, a ovo je rekao o optužbama

Bivši predsednik opštine Palilula pred sudom: Jovičić se tereti za trgovinu uticajem, a ovo je rekao o optužbama

Blic 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je bivši predsednik opštine Palilula Aleksandar Jovičić negirao izvršenje krivičnog dela trgovina uticajem. Aleksandar Jovičić je danas izjavio da u potpunosti osporava sve optužbe, odnosno da je kod građevinskog… »
„Trudio sam se da sledim politiku Aleksandra Vučića“: Nastavljeno suđenje bivšem predsedniku opštine Palilula…

„Trudio sam se da sledim politiku Aleksandra Vučića“: Nastavljeno suđenje bivšem predsedniku opštine Palilula…

Nova 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu počelo je suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom. Suđenje je počelo iznošenjem odbrane, piše N1info… »
Aleksandar Jovičić na suđenju: Trudio sam se da sledim politiku predsednika Vučića

Aleksandar Jovičić na suđenju: Trudio sam se da sledim politiku predsednika Vučića

Danas 13.02.2024
U Višem sudu u Beogradu počelo je suđenje u postupku protiv bivšeg predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića i devet njegovih saradnika za zloupotrebe u vezi sa nelegalnom gradnjom. Suđenje je počelo iznošenjem odbrane, prenosi N1… »

Vesti dana »