Povezane vesti

"Paspalj je bio budan tokom operacije" Čuveni doktor objasnio kako je tekao zahvat: Ulazi se sondom u srce...

"Paspalj je bio budan tokom operacije" Čuveni doktor objasnio kako je tekao zahvat: Ulazi se sondom u srce...

Kurir 13.02.2024
Slavni košarkaš Žarko Paspalj podvrgnut je operaciji srca. Ova vest je u ponedeljak uveče zabrinula košarkašku javnost, a prema prvim informacijama stanje Žarka Paspalja je stabilno. Njemu je urađena ablacija, a poznati kardiolog dr Miljko Ristić… »
Paspalj je bio budan i svestan tokom operacije! Poznati kardiolog otkrio sve detalje: Intervencija je bila neophodna

Paspalj je bio budan i svestan tokom operacije! Poznati kardiolog otkrio sve detalje: Intervencija je bila neophodna

Mondo 13.02.2024
Žarko Paspalj bio je svestan i budan tokom intervencije. Žarko Paspalj bio je svestan i budan tokom intervencije. Žarko Paspalj hitno je operisan u Beogradu zbog problema sa srcem. Dobra vest je da je stanje stabilno posle operacije. Imao je… »
"Propušio sam sa 13 i nikad nisam prestao" Paspalj prvi infarkt doživeo sa 35 godina: To oko mojih problema i nije neka…

"Propušio sam sa 13 i nikad nisam prestao" Paspalj prvi infarkt doživeo sa 35 godina: To oko mojih problema i nije neka…

Kurir 13.02.2024
Vest da je Žarko Paspalj (57) hospitalizovan zbog srčanih problema šokirala je i zabrinula sve ljubitelje košarke u Srbiji i šire. Proslavljeni košarkaš je operisan zbog jakih aritmija zbog čega se nije pojavio na jednoj svečanosti u Grčkoj… »

Vesti dana »