Povezane vesti
Vrsajkov: Novcem iz 'nevidljivih projekata' vlast kupuje glasove u Novom Sadu
Beta 13.02.2024
Predsednik Gradskog odbora Stranke slobode i pravde Novi Sad Vladimir Vrsajkov zatražio je danas od gradonačelnika Milana Đurića da odgovori da li se novac iz "nevidljivih projekata" koristi za kupovinu glasova. Kako je Vrsajkov saopštio, tokom 12 godina… »
Vrsajkov (SSP): Novcem iz ‘nevidljivih projekata’ vlast kupuje glasove u Novom Sadu
Danas 13.02.2024
Predsednik Gradskog odbora Stranke slobode i pravde Novi Sad Vladimir Vrsajkov zatražio je danas od gradonačelnika Milana Đurića da odgovori da li se novac iz „nevidljivih projekata“ koristi za kupovinu glasova.Kako je Vrsajkov saopštio, tokom 12 godina… »
Novosadski SSP: Kako se finansira kupovina glasova?
Radio 021 13.02.2024
Gradski odbor Stranke slobode i pravde saopštio je da su naprednjaci za 12 godina za kapitalne investicije potrošili 107 milijardi dinara, a da niko od Novosađana ne živi bolje. "Novi Sad se raspada, ulice su zakrčene, trotoari razrovani, kanalizacija… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 27 minutajoš 1 povezana

Protest zborova sa Zvezdare: Blokirana raskrsnica Bulevara kralja Aleksandra i Batutove
Blic pre 2 satajoš 1 povezana