Povezane vesti

Veliki intervju Boriše Simanića i reči koje smo dugo čekali: "Sjajno se osećam!"

Veliki intervju Boriše Simanića i reči koje smo dugo čekali: "Sjajno se osećam!"

Sportske.net 13.02.2024
Najveći heroj Srbije na Mundobasketu u Manili Boriša Simanić uskoro će se vratiti treninzima i ponovo biti deo tima španske Saragose nakon što se oporavio od teške povrede i odstaranjivanja bubrega nakon duela sa Južnim Sudanom. Bilo je veliko… »
Boriša o povredi: Mislio sam da je udarac kao i svaki drugi

Boriša o povredi: Mislio sam da je udarac kao i svaki drugi

Sport klub 13.02.2024
Košarkaš Srbije Boriša Simanić je nakon, naizgled bezopasne, povrede na meču sa Južnim Sudanom na Mundobasketu izgubio bubreg. Malo više od pet meseci nakon povrede prikljičio se saigračima u Saragosi, a o onome što mu se dogodilo u Manilu… »
Ispovest boriše simanića! Srbin prvi put pričao o paklu kroz koji je prošao: Kao da su me nožem uboli, izgubio sam puno…

Ispovest boriše simanića! Srbin prvi put pričao o paklu kroz koji je prošao: Kao da su me nožem uboli, izgubio sam puno…

Dnevnik 13.02.2024
Srpski košarkaš Boriša Simanić prošao je kroz pakao kada je na utakmici Mundobasketa između Srbije i Južnog Sudana dobio udarac posle kog je ostao bez bubrega. Sada se Simanić, u razgovoru za španske medije, prvi put detaljno setio čitave… »
"Kao da su me uboli nožem": Boriša Simanić o drami kroz koju je prošao

"Kao da su me uboli nožem": Boriša Simanić o drami kroz koju je prošao

Večernje novosti 13.02.2024
BORIŠA Simanić se setio najtežeg momenta u karijeri, kada je u Manili na Svetskom prvenstvu zbog jednog udarca tokom utakmice sa Južnim Sudanom ostao bez bubrega i bio životno ugrožen. FOTO: FIBA.Basketball Simanić je vratio film na nesrećna… »

Vesti dana »