Povezane vesti

Simanić otvorio dušu: Boriša probudio bolna sećanja na nesreću koja je mogla da ga košta života!

Simanić otvorio dušu: Boriša probudio bolna sećanja na nesreću koja je mogla da ga košta života!

Hot sport 13.02.2024
Njegova teška povreda je uznemirila košarkaški svet Boriša Simanić, srpski reprezentativace, napravio je emocionalni povratak na teren Princa Felipea u subotu, malo više od pet meseci nakon što je doživeo tešku povredu koja je gotovo koštala… »
Potresna ispovest Boriše Simanića: Znao sam da je ozbiljno kada sam video da krvarim, bol je bio neverovatan

Potresna ispovest Boriše Simanića: Znao sam da je ozbiljno kada sam video da krvarim, bol je bio neverovatan

Euronews 13.02.2024
Reprezentativac Srbije Boriša Simanić ostao je bez bubrega tokom Svetskog prvenstva u košarci, nakon već dobro poznatog incidenta protiv Južnog Sudana, kada ga je Nuni Omot nesrećno udario u samom finišu susreta. Posle tog nemilog događaja… »
Ušao sam u toalet, video krv i shvatio da je ozbiljno! Borišina potresna ispovest: Nisam znao da su mi izvadili bubreg!

Ušao sam u toalet, video krv i shvatio da je ozbiljno! Borišina potresna ispovest: Nisam znao da su mi izvadili bubreg!

Mondo 13.02.2024
Boriša Simanić otkrio je nove detalje u vezi operacije i uklanjanja bubrega... Boriša Simanić otkrio je nove detalje u vezi operacije i uklanjanja bubrega... Boriša Simanić bukvalno je dao krv za Srbiju. Kao član reprezentacije na Mundobasketu u… »
Horor ispovest boriše simanića! Srbin prvi put pričao o paklu kroz koji je prošao: Kao da su me nožem uboli, izgubio sam…

Horor ispovest boriše simanića! Srbin prvi put pričao o paklu kroz koji je prošao: Kao da su me nožem uboli, izgubio sam…

Kurir 13.02.2024
Boriša Simanić prošao je kroz pakao kada je na utakmici Mundobasketa između Srbije i Južnog Sudana dobio udarac posle kog je ostao bez bubrega. Sada se Simanić, u razgovoru za španske medije, prvi put detaljno setio čitave situacije. U razgovoru… »

Vesti dana »