Povezane vesti

Kakav obrt:Svi su mislili da je oteti pilot mrtav, ali onda je osvanuo jezivi video u kom se obratio supruzi Mariji i sinu…

Kakav obrt:Svi su mislili da je oteti pilot mrtav, ali onda je osvanuo jezivi video u kom se obratio supruzi Mariji i sinu…

Kurir 13.02.2024
Novozelandski pilot Filip Mark Mertens, kog su 7. februara 2023. zarobili pobunjenici u šumama zapadne Papue, poslao je svojoj supruzi Mariji i sinu Džejkobu srceparajuću poruku. Mršav i bled, s raščupanom bradom, uz nervozan osmeh svojim… »
"Ljubavi, to sam: Ja..." Svi su mislili da je oteti pilot mrtav, ali onda je osvanuo jezivi video u kom se obraća supruzi…

"Ljubavi, to sam: Ja..." Svi su mislili da je oteti pilot mrtav, ali onda je osvanuo jezivi video u kom se obraća supruzi…

Blic 13.02.2024
Novozelandski pilot Filip Mark Mertens, kog su 7. februara 2023. zarobili pobunjenici u šumama zapadne Papue, poslao je svojoj supruzi Mariji i sinu Džejkobu srceparajuću poruku-. Mršav i bled, s raščupanom bradom, uz nervozan osmeh svojim… »
Potresan snimak pilota Filipa kog pobunjenici drže u džungli duže od godinu dana: Poslao poruku ženi i sinu

Potresan snimak pilota Filipa kog pobunjenici drže u džungli duže od godinu dana: Poslao poruku ženi i sinu

Telegraf 13.02.2024
On je otet u februaru prošle godine nakon što je avionom sleteo na udaljenu pistu u planinskoj provinciji Nduga, u zapadnoj polovini Nove Gvineje u Indoneziji. Objavljen je novi snimak pilota sa Novog Zelanda kojeg pobunjenici drže kao taoca u Zapadnoj… »

Vesti dana »