Povezane vesti

"Sinoć sam prespavala u svojoj kući!" Prija posetila Beli Manastir: Ovako izgleda njen skromni dom u Hrvatskoj (foto)

"Sinoć sam prespavala u svojoj kući!" Prija posetila Beli Manastir: Ovako izgleda njen skromni dom u Hrvatskoj (foto)

Kurir 14.02.2024
Mlada muzička zvezda, Aleksandra Prijović, održala je prvi, od pet zakazanih koncerata u Osijeku. Nakon spektakla koji je priredila hrvatskoj publici, Prija je održaka konferenciju za medije, na kojoj je odgovarala na brojna zanimljiva pitanja. Kako… »
Tajni gost na koncertu Aleksandre Prijović u Hrvatskoj šokira! Ni za pet života ne biste pomislili da će on biti na sceni…

Tajni gost na koncertu Aleksandre Prijović u Hrvatskoj šokira! Ni za pet života ne biste pomislili da će on biti na sceni…

Kurir 14.02.2024
Folk pevačica Aleksandra Prijović održala je drugi po redu koncert u Osijeku. Karte za pevačicine koncerte (ukupno ih je 5) rasprodate su u rekordnom roku, a pevačica je i za ovaj nastup pripremila jedno veliko iznenađenje za svoje fanove. Naime… »
Aleksandra Prijović se javno obratila severini: Ja mogu kao majka samo jednu stvar da kažem, mislim da dete....

Aleksandra Prijović se javno obratila severini: Ja mogu kao majka samo jednu stvar da kažem, mislim da dete....

Kurir 14.02.2024
Aleksandra Prijović održala je sinoć prvi u nizu koncerata u Osijeku, a na konferenciji za medije su je, između ostalog, upitali da prokomentariše koleginicu Severinu Vučković, kojoj je nedavno oduzeto starateljstvo nad detetom i dodeljeno Milanu… »
Pogledajte prijinu skromnu kuću u Hrvatskoj! Posle koncerta prespavala u njoj, pa progovorila o Karleuši: Imam dokaze!

Pogledajte prijinu skromnu kuću u Hrvatskoj! Posle koncerta prespavala u njoj, pa progovorila o Karleuši: Imam dokaze!

Mondo 14.02.2024
Aleksandra Prijović odrasla je u Hrvatskoj, do 18. godine živela je u Belom Manastiru gde je i završila školu. Aleksandra Prijović odrasla je u Hrvatskoj, do 18. godine živela je u Belom Manastiru gde je i završila školu. Mlada muzička zvezda… »
"Imam dokaze!" Aleksandra Prijović iskreno o Karleuši: Mislim da je Jelena...

"Imam dokaze!" Aleksandra Prijović iskreno o Karleuši: Mislim da je Jelena...

Kurir 14.02.2024
Mlada muzička zvezda, Aleksandra Prijović, održala je prvi, od pet zakazanih koncerata u Osijeku. Nakon spektakla koji je priredila hrvatskoj publici, Prija je održala konferenciju za medije, na kojoj je odgovarala na brojna zanimljiva pitanja. Iako… »
(Video) "sinoć sam prespavala u svojoj kući": Aleksandra Prijović posetila Beli Manastir, evo kako izgleda njen rodni dom

(Video) "sinoć sam prespavala u svojoj kući": Aleksandra Prijović posetila Beli Manastir, evo kako izgleda njen rodni dom

Blic 14.02.2024
Velika muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je održala prvi u nizu koncerata u Osijeku i publici priredila spektakl. Pevačica je odrasla u Belom Manastiru, koji je 30 kilometara od Osijeka, zbog čega je rešila da poseti rodnu kuću i prespava u… »
Prijovićka ronila suze na koncertu u Osijeku: Održala emotivan govor, i publiku preplavile emocije

Prijovićka ronila suze na koncertu u Osijeku: Održala emotivan govor, i publiku preplavile emocije

Mondo 14.02.2024
Aleksandra Prijović održala je emotivan govor na koncertu u Osijeku. Aleksandra Prijović održala je emotivan govor na koncertu u Osijeku. Pevačica Aleksandra Prijović održala je prvi od pet zakazanih koncerata u Osijeku, a u jednoj noći publiku je… »
Prijovićka doživela "nezgodu" na nastupu: Pevačicu to nije omelo, nastavila da peva uprkos problemu (video)

Prijovićka doživela "nezgodu" na nastupu: Pevačicu to nije omelo, nastavila da peva uprkos problemu (video)

Večernje novosti 14.02.2024
MLADA zvezda Aleksandra Prijović sinoć, 13. februara, održala je prvi od zakazanih pet koncerata u Osijeku. Foto: Printskrin/Instagram/aleksandraprijoviiic Publika je nju toliko zavolela, što govore brojne rasprodate arene. Tokom večeri, Aleksandra… »
Spustila se u publiku, pa doživela neverovatan peh: Aleksandra Prijović se ubrzo oglasila, progovorila o neprijatnosti

Spustila se u publiku, pa doživela neverovatan peh: Aleksandra Prijović se ubrzo oglasila, progovorila o neprijatnosti

Mondo 14.02.2024
Aleksandra Prijović doživela je peh na koncertu u Osijeku. Aleksandra Prijović doživela je peh na koncertu u Osijeku. Srpska pevačica Aleksandra Prijović u Osijeku je održala prvi od pet zakazanih koncerata. Atmosferu je i ovoga puta dovela do… »
Prijina na koncertu u Osijeku doživela neprijatnost! Spustila se u publiku, a onda se dogodio neviđeni peh (video)

Prijina na koncertu u Osijeku doživela neprijatnost! Spustila se u publiku, a onda se dogodio neviđeni peh (video)

Kurir 14.02.2024
Aleksandra Prijović u Osijeku je održala prvi od pet koncerata. U jednom se trenutku spustila među publiku, a dogodila joj se i mala nezgoda. Dok je još bila na pozornici publika je primijetila da su joj pukle pantalone. Прикажи ову… »
Aleksandra Prijović o zabrani u Zadru! Uputila poruku gradonačelniku!

Aleksandra Prijović o zabrani u Zadru! Uputila poruku gradonačelniku!

Svet plus 14.02.2024
Aleksandra Prijović je nakon završenog koncerta održala konferenciju za medije i tom prilikom je prokomentarisala zabranu nastupanja u Zadru, pa uputila poruku gradonačelniku. Pevačica Aleksandra Prijović sinoć je održala prvi u nizu koncerata u… »
Prijovićka o zabrani nastupa u Hrvatskoj: „Pozdravljam gradonačelnika Zadra, dobrodošao je na moj koncert“

Prijovićka o zabrani nastupa u Hrvatskoj: „Pozdravljam gradonačelnika Zadra, dobrodošao je na moj koncert“

Nova 14.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je prvi od pet zakazanih koncerata u Osijeku. Dvorana je bila puna do poslednjeg mesta, a isto se očekuje i narednih dana, s obzirom da su karte rasprodate. Hrvatskoj publici je priredila spektakl. Specijalni… »
Osijek u transu Prija priredila spektakl za pamćenje gradonačelniku zadra uputila jaku poruku

Osijek u transu Prija priredila spektakl za pamćenje gradonačelniku zadra uputila jaku poruku

Dnevnik 14.02.2024
Aleksandra Prijović održala je prvi od pet zakazanih koncerata u Osijeku. Dvorana je bila puna do poslednjeg mesta, a isto se očekuje i narednih dana, s obzirom na to da su karte rasprodate. Hrvatskoj publici je priredila spektakl. Specijalni gost bio… »
Aleksandra Prijović napravila bum u Osijeku, pa progovorila zabrani nastupa u Hrvatskoj: "Pozdravljam gradonačelnika Zadra…

Aleksandra Prijović napravila bum u Osijeku, pa progovorila zabrani nastupa u Hrvatskoj: "Pozdravljam gradonačelnika Zadra…

Blic 14.02.2024
Velika muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je održala prvi u nizu koncerata u Osijeku i publici priredila spektakl. Naime, specijalni gost je na koncertu Aleksandre Prijović bio Boban Rajović sa kojim je pevačica izvela numeru "Usne boje… »
Prija napravila dar-mar u Osijeku! Kad je na binu izašao on, nastao lom, a za kraj gradonačelniku Zadra poslala brutalnu…

Prija napravila dar-mar u Osijeku! Kad je na binu izašao on, nastao lom, a za kraj gradonačelniku Zadra poslala brutalnu…

Kurir 14.02.2024
Aleksandra Prijović održala je prvi od pet zakazanih koncerata u Osijeku. Dvorana je bila puna do poslednjeg mesta, a isto se očekuje i narednih dana, s obzirom na to da su karte rasprodate. Hrvatskoj publici je priredila spektakl. Specijalni gost bio… »
Prija kao poklon sa mašnom: Aleksandra Prijović na koncertu u Osijeku sva u kristalima - nikad zgodnija nije bila (video)

Prija kao poklon sa mašnom: Aleksandra Prijović na koncertu u Osijeku sva u kristalima - nikad zgodnija nije bila (video)

Blic 13.02.2024
Velika muzička zvezda Aleksandra Prijović večeras održava prvi u nizu koncerata u Osijeku. Ona se pred publikom pojavila u haljini koja podseća na poklon sa mašnom, a sva je bila u kristalima. Aleksandra Prijović je izgledala i zvučala nikad… »

Vesti dana »