Povezane vesti

U Topoli ženka sivog orijaša na svet donela čak 18 mladunaca

U Topoli ženka sivog orijaša na svet donela čak 18 mladunaca

Glas Zapadne Srbije 14.02.2024
Topola – Miloš Ilić iz sela Belosavci nadomak Topole, nije ni slutio da će tokom vikenda u njegov dom stići pravi berićet. Ovaj dugogodišnji uzgajivač kunića očekivao je oko deset zečeva, a ženka sivog orijaša na svet je po prvi put donela… »
(Foto)miloš iz Topole nije ni slutio da će U njegovo domaćinstvo stići takav berićet! Ovo što se kod mene zbilo, nije…

(Foto)miloš iz Topole nije ni slutio da će U njegovo domaćinstvo stići takav berićet! Ovo što se kod mene zbilo, nije…

U centar 14.02.2024
Miloš Ilić iz sela Belosavci nadomak Topole, nije ni slutio da će tokom vikenda u njegov dom stići pravi berićet. Ovaj dugogodišnji uzgajivač kunića očekivao je oko deset zečeva, a ženka sivog orijaša na svet je po prvi put donela čak 18… »
Čudo neviđeno U selu kod Topole Miloš ostao zaprepašćen prizorom: Ženka sivog orijaša na svet donela čak osamnaest…

Čudo neviđeno U selu kod Topole Miloš ostao zaprepašćen prizorom: Ženka sivog orijaša na svet donela čak osamnaest…

Dnevnik 14.02.2024
TOPOLA: Miloš Ilić iz sela Belosavci nadomak Topole, nije ni slutio da će tokom vikenda u njegov dom stići pravi berićet. Ovaj dugogodišnji uzgajivač kunića očekivao je oko deset zečeva, a ženka sivog orijaša na svet je po prvi put donela čak… »
Miloš iz Topole nije ni slutio da će U njegovo domaćinstvo stići takav berićet! Ovo što se kod mene zbilo, nije nikom…

Miloš iz Topole nije ni slutio da će U njegovo domaćinstvo stići takav berićet! Ovo što se kod mene zbilo, nije nikom…

Kurir 14.02.2024
TOPOLA - Miloš Ilić iz sela Belosavci nadomak Topole, nije ni slutio da će tokom vikenda u njegov dom stići pravi berićet. Ovaj dugogodišnji uzgajivač kunića očekivao je oko deset zečeva, a ženka sivog orijaša na svet je po prvi put donela… »
Očekivali su ih 10, a na svet je stiglo čak 18! Čudo neviđeno u selu kod Topole, fotografije tope srce

Očekivali su ih 10, a na svet je stiglo čak 18! Čudo neviđeno u selu kod Topole, fotografije tope srce

Telegraf 14.02.2024
Kada prođe prvih mesec dana polako im uvodimo čvrstu hranu, priča ponosni uzgajivač. Miloš Ilić iz sela Belosavci nadomak Topole, nije ni slutio da će tokom vikenda u njegov dom stići pravi berićet. Ovaj dugogodišnji uzgajivač kunića očekivao… »
Čudo neviđeno u selu kod Topole, Miloš ostao zaprepašćen prizorom: Ženka sivog orijaša na svet donela čak osamnaest…

Čudo neviđeno u selu kod Topole, Miloš ostao zaprepašćen prizorom: Ženka sivog orijaša na svet donela čak osamnaest…

RINA 14.02.2024
Čudo neviđeno u selu kod Topole, Miloš ostao zaprepašćen prizorom: Ženka sivog orijaša na svet donela čak osamnaest mladunaca Topola – Miloš Ilić iz sela Belosavci nadomak Topole, nije ni slutio da će tokom vikenda u njegov dom stići pravi… »

Vesti dana »