Povezane vesti

Ranjena nastavnica iz ribnikara za Kurir "Hvala ogromno, zbog moje dece i vas moram se boriti i izboriti"

Ranjena nastavnica iz ribnikara za Kurir "Hvala ogromno, zbog moje dece i vas moram se boriti i izboriti"

Kurir 14.02.2024
Ranjena nastavnica Tatjana Stevanović oglasila se za Kurir nakon vesti da je Vlada Srbije donela odluku da joj bude obezbeđeno doživotno novčano mesečno primanje. - Zahvaljujem se na ogromnoj podršci koju sam zaista neprestano osećala. Posebno se… »
Ova odluka predstavlja dokaz da empatija među nama postoji: Ranjena nastavnica o doživotnom primanju

Ova odluka predstavlja dokaz da empatija među nama postoji: Ranjena nastavnica o doživotnom primanju

Dnevnik 14.02.2024
Ranjena nastavnica Tatjana Stevanović oglasila se nakon vesti da je Vlada Srbije donela odluku da joj bude obezbeđeno doživotno novčano mesečno primanje. - Zahvaljujem se na ogromnoj podršci koju sam zaista neprestano osećala. Posebno se… »
Ova odluka predstavlja dokaz da empatija među nama postoji: Ranjena nastavnica o doživotnom primanju

Ova odluka predstavlja dokaz da empatija među nama postoji: Ranjena nastavnica o doživotnom primanju

Telegraf 14.02.2024
Zbog moje dece, zbog svih vas, ja se moram boriti i izboriti da nastavim da živim normalno, koliko je god to moguće. Hvala, ogromno - poručila je ona. Ranjena nastavnica Tatjana Stevanović oglasila se nakon vesti da je Vlada Srbije donela odluku da… »

Vesti dana »