Povezane vesti

Oglasila se Danica Grujičić o mogućoj epidemiji velikog kašlja: „Imamo 400 novih slučajeva od početka godine, to je…

Oglasila se Danica Grujičić o mogućoj epidemiji velikog kašlja: „Imamo 400 novih slučajeva od početka godine, to je…

Nova 14.02.2024
Danica Grujičić, ministarka zdravlja, izjavila je danas u Nišu, prilikom obilaska Univerzitetskog kliničkog centra, da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. „Od Nove godine imamo oko 400 novih… »
"Na pragu smo epidemije velikog kašlja": Oglasila se Danica Grujičić: "Imamo 400 novih slučajeva od početka godine, to je…

"Na pragu smo epidemije velikog kašlja": Oglasila se Danica Grujičić: "Imamo 400 novih slučajeva od početka godine, to je…

Blic 14.02.2024
Danica Grujičić, ministarka zdravlja, izjavila je danas u Nišu, prilikom obilaska Univerzitetskog kliničkog centra, da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. - Od Nove godine imamo oko 400 novih… »
Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Beta 14.02.2024
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas u Nišu da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. "Oko 400 novih slučajeva velikog kašlja imamo od Nove godine. To je puno i moja molba svima je da… »
Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Danas 14.02.2024
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas u Nišu da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. „Oko 400 novih slučajeva velikog kašlja imamo od Nove godine. To je puno i moja molba svima je da… »
Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Insajder 14.02.2024
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je 14. februara u Nišu da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. 'Oko 400 novih slučajeva velikog kašlja imamo od Nove godine. To je puno i moja molba svima… »
Ministarka zdravlja: Srbija je na pragu epidemije velikog kašlja

Ministarka zdravlja: Srbija je na pragu epidemije velikog kašlja

Moj Novi Sad 14.02.2024
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas u Nišu da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. – Oko 400 novih slučajeva velikog kašlja imamo od Nove godine. To je puno i moja molba svima je da… »
Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Novi magazin 14.02.2024
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas u Nišu da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. "Oko 400 novih slučajeva velikog kašlja imamo od Nove godine. To je puno i moja molba svima je da… »
Ministarka Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Ministarka Grujičić: Nismo na pragu epidemije morbila, ali jesmo na pragu epidemije velikog kašlja

Kurir 14.02.2024
NIŠ - Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas u Nišu da Srbija nije na pragu epidemije morbila, ali jeste na pragu epidemije velikog kašlja. "Oko 400 novih slučajeva velikog kašlja imamo od Nove godine. To je puno i moja molba svima… »
"Srbija je na pragu epidemije velikog kašlja!" Ministarka Grujičić: Imamo 400 novih slučajeva, to je puno!"

"Srbija je na pragu epidemije velikog kašlja!" Ministarka Grujičić: Imamo 400 novih slučajeva, to je puno!"

Mondo 14.02.2024
Danica Grujičić rekla da je Srbija na pragu epidemije velikog kašlja. Danica Grujičić rekla da je Srbija na pragu epidemije velikog kašlja. Danica Grujičić, ministarka zdravlja, izjavila je danas u Nišu, prilikom obilaska Univerzitetskog… »

Vesti dana »