Povezane vesti

Dodik sa poslanicima u Skupštini Srbije: Odgovoriti na pritiske kolektivnog Zapada (video)

Dodik sa poslanicima u Skupštini Srbije: Odgovoriti na pritiske kolektivnog Zapada (video)

Pravda 14.02.2024
Jedinstvo Srba gde god da se nalaze - jedna je od poruka predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika, nakon sastanka sa poslanicima u Narodnoj skupštini Srbije Branimirom Nestorovićem, Brankom Lukićem i Aleksandrom Pavićem. Dodik je naglasio da… »
Dodik se sastao sa poslanicima Mi-glas iz naroda Nestorovićem, Lukićem i Pavićem

Dodik se sastao sa poslanicima Mi-glas iz naroda Nestorovićem, Lukićem i Pavićem

RTV 14.02.2024
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik sastao se danas sa poslanicima pokreta ''Mi - glas iz naroda'' Narodne skupštine Srbije Branimirom Nestorovićem, Brankom Lukićem i Aleksandrom Pavićem, sa kojima je razgovarao o izgradnji… »
Nestorović u Banjaluci: Srbi iz Republike Srpske treba automatski da postanu i državljani Srbije

Nestorović u Banjaluci: Srbi iz Republike Srpske treba automatski da postanu i državljani Srbije

Radio 021 14.02.2024
Poslanik liste "Mi, glas iz naroda" Branislav Nestorović izjavio je u Banjaluci da Srbi moraju da žive u istoj državi i da je njegov cilj da Srbi iz Rep. Srpske automatski postanu državljani Srbije. "Naš cilj je da Srbi u Republici Srpskoj automatski… »
Branimir Nestorović posetio Banjaluku i poručio da građani Republike Srpske treba automatski da postanu građani Srbije

Branimir Nestorović posetio Banjaluku i poručio da građani Republike Srpske treba automatski da postanu građani Srbije

Danas 14.02.2024
Poslanik liste „Mi, glas iz naroda“ u Narodnoj skupštini Srbije Branislav Nestorović izjavio je danas u Banjaluci da Srbi moraju da žive u istoj državi i da je njegov politički cilj da Srbi iz Republike Srpske automatski postanu državljani… »
Nestorović: Srbi iz RS treba automatski da postanu i državljani Srbije

Nestorović: Srbi iz RS treba automatski da postanu i državljani Srbije

Beta 14.02.2024
Poslanik liste "Mi, glas iz naroda" u Narodnoj skupštini Srbije Branimir Nestorović izjavio je danas u Banjaluci da Srbi moraju da žive u istoj državi i da je njegov politički cilj da Srbi iz Republike Srpske automatski postanu državljani Srbije… »
"Možda će biti prebegavanja": Nestorović o beogradskim izborima: Nećemo biti deo nijedne koalicije

"Možda će biti prebegavanja": Nestorović o beogradskim izborima: Nećemo biti deo nijedne koalicije

Blic 14.02.2024
Poslanik u Skupštini Srbije i neformalni lider pokreta "Mi - glas naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas u Banjaluci da njegova lista neće podržati nijednu stranu u formiranju vlasti u Beogradu i da je njihov cilj da Srbi u Republici Srpskoj… »
Dodik stao u odbranu Nestorovića uživo: Doktor poslao poruku i Vučiću i Đilasu (video)

Dodik stao u odbranu Nestorovića uživo: Doktor poslao poruku i Vučiću i Đilasu (video)

Pravda 14.02.2024
Zanimljiva konferencija u Republici Srpskoj gde je pred novinarima morao da reaguje i Milorad Dodik. Doktor Branimir Nestorović, jedan od osnivača “Mi glas iz naroda”, poslao je poruku i Aleksandru Vučiću ali i Draganu Đilasu. Nestorović je… »

Vesti dana »