Povezane vesti

Grenel: Kada je Fon Kramon zabrinuta za Kurtijevu vladu, onda je to veoma loše

Grenel: Kada je Fon Kramon zabrinuta za Kurtijevu vladu, onda je to veoma loše

Politika 15.02.2024
Bivši američki izaslanik za Zapadni Balkan Ričard Grenel ocenio je večeras da, "kada je Viola fon Kramon zabrinuta za delovanje vlade Aljbina Kurtija, onda je to veoma, veoma loše". Grenel je to napisao na društvenoj mreži X pošto je poslanica… »
Fon Kramon: Duboko sam zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Fon Kramon: Duboko sam zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Vesti online 15.02.2024
Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Viola fon Kramon poručila je da je duboko razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti, koje imaju direktan i negativan uticaj na Srbe i ostale zajednice na Kosovu. Fon Kramon je reagovala na kritike… »
Viola fon Kramon: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Viola fon Kramon: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Insajder 15.02.2024
Poslanica Evropskog parlamenta i izvestilac za Kosovo i Metohiju u Evropskom parlamentu Viola fon Kramon poručila je da je duboko razočarana i zabrinuta zbog akcija prištinskih vlasti, koje, kako je rekla, "imaju direktne i negativne posledice na… »
Viola fon Kramon: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Viola fon Kramon: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Politika 15.02.2024
Poslanica Evropskog parlamenta i izvestilac za Kosovo i Metohiju u Evropskom parlamentu Viola fon Kramon poručila je danas da je duboko razočarana i zabrinuta zbog akcija prištinskih vlasti, koje, kako je rekla, „imaju direktne i negativne posledice… »
Viola fon Kramon: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Viola fon Kramon: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

RTV 15.02.2024
BRISEL - Poslanica Evropskog parlamenta i izvestilac za Kosovo i Metohiju u Evropskom parlamentu Viola fon Kramon poručila je danas da je duboko razočarana i zabrinuta zbog akcija prištinskih vlasti, koje, kako je rekla, "imaju direktne i negativne… »
Viola fon Kramon odgovorila Bisljimiju: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Viola fon Kramon odgovorila Bisljimiju: Duboko sam razočarana i zabrinuta zbog akcija kosovskih vlasti

Euronews 15.02.2024
Poslanica Evropskog parlamenta i izvestilac za Kosovo i Metohiju u Evropskom parlamentu Viola fon Kramon poručila je danas da je duboko razočarana i zabrinuta zbog akcija prištinskih vlasti, koje, kako je rekla, "imaju direktne i negativne posledice na… »
Radna grupa Nacionalni konvent o EU o sastanku s Lajčakom: Navodi Bisljimija su neosnovani napadi

Radna grupa Nacionalni konvent o EU o sastanku s Lajčakom: Navodi Bisljimija su neosnovani napadi

Euronews 15.02.2024
Radna grupa Nacionalni konvent o Evropskoj uniji (NKEU) za poglavlje 35, ocenila je danas da su izjave zamenika premijera privremenih prištinskih institucija Besnika Bisljimija, o sastanku Radne grupe sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i… »
"Nije fer i neutralan": Bisljimi kritikovao Lajčaka zbog sastanka sa Nacionalnim konventom EU iz Srbije

"Nije fer i neutralan": Bisljimi kritikovao Lajčaka zbog sastanka sa Nacionalnim konventom EU iz Srbije

Blic 15.02.2024
Zamenik premijera privremenih prištinskih institucija Besnik Bisljimi oštro je danas kritikovao specijalnog izaslanika EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslava Lajčaka jer u svojoj objavi o sastanku sa predstavnicima Nacionalnog konventa EU (NKEU)… »
Grenel: Bisljimi napao Lajčaka, Kurti i Osmani udaljavaju sve strane

Grenel: Bisljimi napao Lajčaka, Kurti i Osmani udaljavaju sve strane

Telegraf 15.02.2024
''Jao. Čovek Aljbina Kurtija, Besnik Bisljimi, sada napada Lajčaka. Kurti i Osmani udaljavaju sve strane'', napisao je Grenel. Bivši američki izaslanik za Zapadni Balkan Ričard Grenel nazvao je izjave zamenika premijera privremenih prištinskih… »
Radosavljević uzvraća na Bisljimijeve prozivke: Činjenica da smo morali u Brisel pokazatelj da vlada u Pištini ne prihvata…

Radosavljević uzvraća na Bisljimijeve prozivke: Činjenica da smo morali u Brisel pokazatelj da vlada u Pištini ne prihvata…

Danas 14.02.2024
To što se grupa Srba u jednoj delegaciji našla u Briselu, odnosno sastala se sa Miroslavom Lajčakom, za Besnika Bisljimija i Samoopredeljenje je dokaz o nepravednom pristupu i stavu za koji ocenjuju da nije neutralan, prenosi KoSSev. Pri tom, u pitanju… »
Bisljimi kritikovao Lajčaka zbog sastanka sa članovima Nacionalnog konventa o EU i Srba sa Kosova

Bisljimi kritikovao Lajčaka zbog sastanka sa članovima Nacionalnog konventa o EU i Srba sa Kosova

Danas 14.02.2024
Zamenik premijera Kosova Besnik Bisljimi kritikovao je danas specijalnog izaslanika Evropske unije (EU) za dijalog Beograda i Prištine Miroslava Lajčaka zbog „nepravednog i neutralnog pristupa procesu normalizacije“, odnosno susreta sa… »

Vesti dana »