Povezane vesti

Politički triler „Sablja“ – projekat na kojem se radilo pet godina pred gledaocima RTS-a 24. februara

Politički triler „Sablja“ – projekat na kojem se radilo pet godina pred gledaocima RTS-a 24. februara

RTS 15.02.2024
U MTS dvorani premijerno su prikazane prve dve epizode dugo očekivane serije „Sablja“ – političkog trilera koji se bavi ubistvom premijera Zorana Đinđića, kao i događajima pre i posle 12. marta 2003. godine. Glumci i produkcija navode da su… »
"Šetao sam psa i čuo sam pucanj kojim je ubijen premijer" Ljubomir Bandović progovorio o ulozi u seriji "Sablja", otkrio…

"Šetao sam psa i čuo sam pucanj kojim je ubijen premijer" Ljubomir Bandović progovorio o ulozi u seriji "Sablja", otkrio…

Blic 15.02.2024
Dugo očekivana serija „Sablja“ Gorana Stankovića i Vladimira Tagića, koja istražuje ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića i ulogu zemunskog klana i JSO u ovom atentatu, počinje da se prikazuje 24. februara na RTS 1. Policijskog inspektora… »
Raspakivao sam kofere, kada je ušla i rekla mi - ubili su premijera! Mićanović se prisetio kako je čuo vest o Đinđiću

Raspakivao sam kofere, kada je ušla i rekla mi - ubili su premijera! Mićanović se prisetio kako je čuo vest o Đinđiću

Mondo 15.02.2024
Naš proslavljeni glumac Dragan Mićanović, igra lik Zorana Đinđića u seriji "Sablja", koja uskoro kreće sa emitovanjem na Rts-u. Naš proslavljeni glumac Dragan Mićanović, igra lik Zorana Đinđića u seriji "Sablja", koja uskoro kreće sa… »
Najavljena serija "Sablja", Mićanović o ulozi Đinđića: U startu smo se dogovorili da nećemo praviti imitaciju

Najavljena serija "Sablja", Mićanović o ulozi Đinđića: U startu smo se dogovorili da nećemo praviti imitaciju

Telegraf 15.02.2024
Gledaoci su pozvani da odgledaju seriju, koja kreće sa prikazivanjem od 24. februara na RTS-u. Koreditelj Vladimir Tagić pozvao je gledaoce da odgledaju do kraja svih osam nastavaka i tek onda sude o seriji " Sablja", koja se bavi ubistvom premijera… »
"Komšinica je uletela u kuću i rekla: Ubili su nam premijera" Dragan Mićanović glumi Zorana Đinđića u seriji "Sablja"…

"Komšinica je uletela u kuću i rekla: Ubili su nam premijera" Dragan Mićanović glumi Zorana Đinđića u seriji "Sablja"…

Blic 14.02.2024
Večeras je u MTS dvorani, u Beogradu, održana specijalna projekcija serije "Sablja". Naime, serija "Sablja" privukla je veliku pažnju javnosti. Politički triler, od osam epizoda, bavi se ubistvom premijera Zorana Đinđića, kao i događajima pre i… »

Vesti dana »