Povezane vesti

Nadal: Brojke sve govore, Đoković je najveći teniser svih vremena

Nadal: Brojke sve govore, Đoković je najveći teniser svih vremena

Politika 15.02.2024
MADRID – Španski teniser Rafael Nadal ocenio je da je Novak Đoković najbolji teniser svih vremena, čak i ako je projektovao imidž koji je „gori od onoga što on zaista jeste”. „Brojke same govore, on je najveći u istoriji”, rekao je Nadal… »
Nadal brutalno iskren: „Ne smatram Federera prijateljem“

Nadal brutalno iskren: „Ne smatram Federera prijateljem“

Nova 15.02.2024
Španski teniser Rafael Nadal je u velikom intervjuu za televiziju Sexta govorio o odnosu koji ima sa čuvenim Švajcarcem Rodžerom Federerom. Vodili su mnogo borbi njih dvojica uz srpskog tenisera Novaka Đokovića, za kog je Nadal priznao ja je… »
Nadal: Brojke sve govore, Đoković je najveći teniser svih vremena!

Nadal: Brojke sve govore, Đoković je najveći teniser svih vremena!

Sportski žurnal 15.02.2024
Nekadašnji prvi teniser sveta je rekao da su mu glavni ciljevi u ovoj godini Rolan Garos i Olimpijske igre u Parizu, ali je i istakao da još nije odlučio da će mu 2024. biti i poslednja godina u karijeri. Španski teniser Rafael Nadal ocenio je da je… »
Nadal nema dilemu: Novak je najbolji u istoriji!

Nadal nema dilemu: Novak je najbolji u istoriji!

Sport klub 15.02.2024
Rafael Nadal gostovao je u emisiji Objetivo na La Sexta televiziji i u jednom delu emisiji je govorio o Novaku Đokoviću. *Rafa: Rodžer i ja smo mnogo dali, mnogo oduzeli jedan drugom “Novakova frustracija traje samo u momentu kada polomi reket. Odmah… »
Nadal: Novak Đoković je najbolji teniser svih vremena

Nadal: Novak Đoković je najbolji teniser svih vremena

Vesti online 15.02.2024
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da je Srbin Novak Đoković najbolji igrač svih vremena. Đoković je u karijeri osvojio 24. grend slem trofeja, a Nadal dva manje. – Brojke same govore, naravno da jeste, on je najveći u istoriji. Za mene –… »
Rafa: Rodžer i ja smo mnogo dali, mnogo oduzeli jedan drugom

Rafa: Rodžer i ja smo mnogo dali, mnogo oduzeli jedan drugom

Sport klub 15.02.2024
Rafael Nadal dao je veliki intervju za televiziju Sexta u kojem je govorio o raznim temama – Karlosu Alkarazu, svom sinu, odnosu prema tenisu, budućim planovima, Novaku Đokoviću i Rodžeru Federer... Prvi put je Nadal tako otvoreno priznao da je… »
Nadal hvali i nema dilemu: Novak Đoković je najveći u istoriji tenisa, a bolji je momak od imidža koji ima

Nadal hvali i nema dilemu: Novak Đoković je najveći u istoriji tenisa, a bolji je momak od imidža koji ima

Euronews 15.02.2024
Rafael Nadal mora da preskoči tunrir u Dohi i da se bolje pripremi za sezonu na šljaci. Tokom intervjua bez mnogo dvoumljenja je odgovorio na pitanje ko je za njega GOAT, najbolji teniser svih vremena - Novak Đoković. Pokušao je i da objasni zbog… »
Nadal priznao da je Đoković najbolji ikada, objasnio i zašto!

Nadal priznao da je Đoković najbolji ikada, objasnio i zašto!

Sportske.net 15.02.2024
Jedno od najvećih teniskih rivalstva jeste ono između Španca Rafaela Nadala i Novaka Đokovića. Prema mnogobrojnim mišljenjima upravo su njih dvojica najbolji teniseri svih vremena, ali je naš teniser osvajanjem čak 24 grend slem titule, naspram… »
Nadal: ‘Novakova frustracija traje samo tada!’

Nadal: ‘Novakova frustracija traje samo tada!’

Hot sport 15.02.2024
‘Nikada nisam imao nikakav ego da govorim stvari koje ne osećam.’ Španski teniser, Rafael Nadal govorio je za ‘La Sekstu’ o tome da li je Novak Đoković najbolji teniser svih vremena. On je naveo da je Nole igrač koji je najviše postigao u… »
Nadal demantovao ceo svet! Federer i ja nismo prijatelji, a šta je tek rekao za Đokovića

Nadal demantovao ceo svet! Federer i ja nismo prijatelji, a šta je tek rekao za Đokovića

Večernje novosti 15.02.2024
RAFAEL Nadal je otvorio dušu novinarima. Španac je u intervjuu za "La Sekstu" pričao o mnogim temama, ali najzanimljivija je ona koja se tiče Rodžera Federera i Novaka Đokovića. Foto: Printskrin Nadal je konačno priznao da je Đoković najveći… »

Vesti dana »