Povezane vesti

Marija Šerifović sa sinom čestitala Dan državnosti: Ovo će biti nešto najslađe što ste videli danas "Ludi moji Srbi..."…

Marija Šerifović sa sinom čestitala Dan državnosti: Ovo će biti nešto najslađe što ste videli danas "Ludi moji Srbi..."…

Kurir 15.02.2024
Marija Šerifović prošle godine se ostvarila kao majka, a malog Marija na svet je donela surogat majka. Pevačica se ne odvaja od sina, a neizmernu pomoć ima od svoje majke Verice. Neretko na Instagramu objavljuje zajedničke trenutke sa njim, a na Dan… »
Ovo nikog neće ostaviti ravnodušnim: Pogledajte kako je Marija Šerifović proslavila Dan zaljubljenih (video)

Ovo nikog neće ostaviti ravnodušnim: Pogledajte kako je Marija Šerifović proslavila Dan zaljubljenih (video)

Večernje novosti 15.02.2024
MARIJA Šerifović uživa u društvu sina Maria koga je dobila prošle godine uz pomoć surogat majke. Foto: Printskrin Pevačica svaki slobodan trenutak provodi sa naslednikom od koga se gotovo i ne odvaja, osim kada ide da nastupa i da snima "Zvezde… »
Privatni snimak Marije Šerifović sa sinom izazvao buru emocija: Pevačica zaplesala sa malim Marijom "Koja količina sreće"

Privatni snimak Marije Šerifović sa sinom izazvao buru emocija: Pevačica zaplesala sa malim Marijom "Koja količina sreće"

Kurir 15.02.2024
Marija Šerifović prošle godine se ostvarila kao majka, a malog Marija na svet je donela surogat majka. Pevačica se ne odvaja od sina, a neizmernu pomoć ima od svoje majke Verice. Neretko na Instagramu objavljuje zajedničke trenutke sa njim, a sada… »
O snimku Marije Šerifović sa bebom pričaju svi: Pleše sa sinom uz svoju pesmu, pregledi već milionski: "Ne znam kad sam…

O snimku Marije Šerifović sa bebom pričaju svi: Pleše sa sinom uz svoju pesmu, pregledi već milionski: "Ne znam kad sam…

Blic 15.02.2024
Pevačica Marija Šerifović je prošle godine postala majka sina Marija, koji je rođen u Americi. Marijinog sina je na svet donela surogat majka, o čemu se naširoko pisalo i pričalo, a pevačica je sad objavila snimak koji je raznežio baš sve… »

Vesti dana »