Povezane vesti

Stefan je oficar i slikar: Za Dan državnosti oslikao simbole Srbije, orao za njega ima posebnu simboliku (FOTO)

Stefan je oficar i slikar: Za Dan državnosti oslikao simbole Srbije, orao za njega ima posebnu simboliku (FOTO)

RINA 15.02.2024
Stefan je oficar i slikar: Za Dan državnosti oslikao simbole Srbije, orao za njega ima posebnu simboliku (FOTO) Čačak – Stefan Orlović, vojnik u duši, slikar iz hobija na sebi svojstven način obeležava Dan državnosti i za ovaj praznik osilikao… »
Oficir i slikar! Vojnik u duši, slikar iz hobija, Stefan oslikao simbole Srbije, orao za njega ima posebnu simboliku (foto)

Oficir i slikar! Vojnik u duši, slikar iz hobija, Stefan oslikao simbole Srbije, orao za njega ima posebnu simboliku (foto)

Kurir 15.02.2024
Moju suprugu ovo sve asocira na pesmu Evrovizije „Orlovo gnezdo”, rekao je Stefan Orlović. ČAČAK - Stefan Orlović, vojnik u duši, slikar iz hobija na sebi svojstven način obeležava Dan državnosti i za ovaj praznik osilikao је orla. Kaže da… »
Za Dan državnosti i Sretenje Stefan vojnik u duši oslikao orla

Za Dan državnosti i Sretenje Stefan vojnik u duši oslikao orla

Glas Zapadne Srbije 15.02.2024
Čačak – Stefan Orlović, vojnik u duši, slikar iz hobija i vojnik u duši na sebi svojstven način obeležava Dan državnosti i za ovaj praznik osilikao orla. „Želeo sam za ovaj veliki i važan dan da oslikam neke simbole naše države, to je moje… »

Vesti dana »