Povezane vesti
Ejdus: Ako Evropska komisija bude odlučna, vlast u Srbiji će morati da popusti
N1 Info 15.02.2024
Profesor Fakulteta političkih nauka u Beogradu Filip Ejdus izjavio je danas da će vlast u Srbiji morati da popusti ukoliko Evropska komisija (EK) bude odlučna u zahtevu da se sprovede međunarodna istraga zbog izbornih nepravilnosti. Ejdus je u intervjuu… »
Ejdus: Ako Evropska komisija bude odlučna, vlast u Srbiji bi mogla da popusti
Beta 15.02.2024
Profesor Fakulteta političkih nauka u Beogradu Filip Ejdus izjavio je danas da bi vlast u Srbiji mogla da popusti ukoliko Evropska komisija (EK) bude odlučna u zahtevu da se sprovede istraga zbog izbornih nepravilnosti. Ejdus je u intervjuu agenciji… »
Ejdus: Ako Evropska komisija bude odlučna, vlast u Srbiji bi mogla da popusti
Radio sto plus 15.02.2024
Profesor Fakulteta političkih nauka u Beogradu Filip Ejdus izjavio je danas da bi vlast u Srbiji mogla da popusti ukoliko Evropska komisija (EK) bude odlučna u zahtevu da se sprovede istraga zbog izbornih nepravilnosti. Ejdus je u intervjuu agenciji Beta… »
Vesti dana »
Danas je Preobraženje: Praznik kada se menjaju i gora i voda! Ovo treba obavezno da se nađe na trpezi.
Dnevnik pre 5 minutajoš 9 povezanih
Počinje! Ovo usijanje u Srbiji ćemo zapamtiti Mapa se crveni, RHMZ upalio najviši nivo upozorenja: Stiže nam 42 stepena, vrelina će potrajati, a od ovog dana totalni preokret
Blic pre 1 satjoš 3 povezane
Vremenska prognoza: Danas sunčano i toplo, temperatura do 35 stepeni
Nedeljnik pre 5 minutajoš 5 povezanih





