Povezane vesti

Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u ekskluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su…

Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u ekskluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su…

Južne vesti 15.02.2024
BBC Andrij Naumov Uz ime Andrija Naumova u Ukrajini se vezuju razni epiteti, poput 'državni izdajnik', 'begunac' i čovek koji je Rusima 'predao' Černobilj. U jutro 24. februara 2022. godine, ruska vojska je ušla u Ukrajinu iz Belorusije i gotovo istog… »
Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u ekskluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su…

Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u ekskluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su…

BBC News 15.02.2024
Bivši general Ukrajinske službe bezbednosti odgovara na optužbe predsednika Zelenskog da je izdajnik i govori u o vremenu provedenom u pritvoru i sudskim procesima protiv njega u Srbiji. Uz ime Andrija Naumova u Ukrajini se vezuju razni epiteti, poput… »
Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u eksluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su me…

Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u eksluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su me…

Radio 021 15.02.2024
Bivši general Ukrajinske službe bezbednosti odgovara na optužbe predsednika Zelenskog da je izdajnik i govori u o vremenu provedenom u pritvoru i sudskim procesima protiv njega u Srbiji. BBC Andrij Naumov Uz ime Andrija Naumova u Ukrajini se vezuju… »
Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u eksluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su me…

Bivši ukrajinski obaveštajac Andrij Naumov u eksluzivnom intervjuu za BBC: „Zelenski mi je dao odrešene ruke, a onda su me…

Danas 15.02.2024
Uz ime Andrija Naumova u Ukrajini se vezuju razni epiteti, poput ‘državni izdajnik’, ‘begunac’ i čovek koji je Rusima ‘predao’ Černobilj. U jutro 24. februara 2022. godine, ruska vojska je ušla u Ukrajinu iz Belorusije i gotovo istog… »

Vesti dana »