Povezane vesti

Putin o Takeru Karlsonu: Nisam uživao u intervjuu, očekivao sam oštra i agresivna pitanja

Putin o Takeru Karlsonu: Nisam uživao u intervjuu, očekivao sam oštra i agresivna pitanja

Novi magazin 15.02.2024
Predsednik Rusije Vladimir Putin je za rusku televiziju rekao da nije u potpunosti uživao u intervjuu s američkim novinarom Takerom Karlsonom. Putin je rekao da je želeo da Karlson bude agresivan i postavlja oštra pitanja, kako bi mogao da mu odgovori… »
"Nije mi dao povoda da učinim ono na šta sam bio spreman": Putin nije uživao u intervjuu, očekivao oštra pitanja

"Nije mi dao povoda da učinim ono na šta sam bio spreman": Putin nije uživao u intervjuu, očekivao oštra pitanja

Mondo 15.02.2024
Vladimir Putin nije u potpunosti uživao u intervjuu sa američkim novinarom Takerom Karlsonom. Vladimir Putin nije u potpunosti uživao u intervjuu sa američkim novinarom Takerom Karlsonom. Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je u intervjuu televiziji… »
Putin o Takeru Karlsonu: Nisam uživao u intervjuu, očekivao sam oštra i agresivna pitanja

Putin o Takeru Karlsonu: Nisam uživao u intervjuu, očekivao sam oštra i agresivna pitanja

N1 Info 15.02.2024
Predsednik Rusije Vladimir Putin je za rusku televiziju rekao da nije u potpunosti uživao u intervjuu s američkim novinarom Takerom Karlsonom. Putin je rekao da je želeo da Karlson bude agresivan i postavlja oštra pitanja, kako bi mogao da mu odgovori… »
Putin o intervjuu sa Karlsonom: Nisam bio spreman… Nisam zadovoljan

Putin o intervjuu sa Karlsonom: Nisam bio spreman… Nisam zadovoljan

Vesti online 15.02.2024
Ruski predsednik, Vladimir Putin je rekao da je iznenađen što ga američki novinar, Taker Karlson, nije više prekidao tokom intervjua. Vladimir Putin je kritikovao bivšeg voditelja Foks njuza Takera Karlsona zbog nedostatka “oštrih” pitanja u… »
"Želeo sam da bude agresivniji": Putin iznenađen ponašanjem Takera Karlsona: Očekivao sam oštrija pitanja, pa da mu…

"Želeo sam da bude agresivniji": Putin iznenađen ponašanjem Takera Karlsona: Očekivao sam oštrija pitanja, pa da mu…

Blic 15.02.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je da je zahvalan desničarskom američkom televizijskom voditelju Takeru Karlsonu za njegov intervju prošle nedelje, ali je bio iznenađen nedostatkom "oštrih pitanja". Bivša zvezda Foks njuza Karlson je u… »

Vesti dana »