Povezane vesti

„Mene voli više od bake“: Deda Aleksandre Prijović se prvi put oglasio za medije

„Mene voli više od bake“: Deda Aleksandre Prijović se prvi put oglasio za medije

Nova 15.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je održala drugi od ukupno pet koncerata u Osjeku. Njena prva regionalna turneja pod nazivom „Od istoka do zapada“ se nastavlja i nakon Osjeka, a pevačicu na svakom spektaklu do sada prate baka i deka… »
„Bolje da svako ide svojim putem“: Majka Aleksandre Prijović progovorila o duetu sa ćerkom

„Bolje da svako ide svojim putem“: Majka Aleksandre Prijović progovorila o duetu sa ćerkom

Nova 15.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je održala drugi od ukupno pet koncerata u Osjeku u okviru turneje "Od istoka do zapada". Njeni roditelji Nedeljko i Borka su bili u prvom redu, kao i sin Aleksandar, suprug Filip i naravno baka i deka… »
Otkrila istinu o aleksandrinom braku sa filipom: Borka prvi put o Živojinoviću, otkrila šta misli o njemu

Otkrila istinu o aleksandrinom braku sa filipom: Borka prvi put o Živojinoviću, otkrila šta misli o njemu

Mondo 15.02.2024
Majka pevačice Aleksandre Prijovič progovorila o zetu Filipu Živojinoviću. Majka pevačice Aleksandre Prijovič progovorila o zetu Filipu Živojinoviću. Pevačica Aleksandra Prijović ostvarila je nezapamćen uspeh brojnim koncertima koje je… »
Zar se ovako govori o zetu: Aleksandrina majka nije štedela reči za Filipa, otkrila sve detalje ćerkinog braka

Zar se ovako govori o zetu: Aleksandrina majka nije štedela reči za Filipa, otkrila sve detalje ćerkinog braka

Svet & Skandal 15.02.2024
Majka Aleksandre Prijović otkrila kakav je Filip zaista Aleksandra Prijović i dalje je na svojoj turneji “Od istoka do zapada”, a trenutno održava koncerte u Osijeku. Podrška joj je kao i uvek cela porodica, suprug, roditelji, baka, deka… Svi… »
"Filip mnogo voli moju Aleksandru, to je jedan dobar brak" Prijina majka Borka progovorila o Živojinoviću: Galantan je i…

"Filip mnogo voli moju Aleksandru, to je jedan dobar brak" Prijina majka Borka progovorila o Živojinoviću: Galantan je i…

Kurir 15.02.2024
Aleksandra Prijović karijeru je započela još kao tinejdžerka u takmičenju "Zvezde Granda. Ovih dana boravi u Hrvatskoj gde je nastavila svoju koncertnu turneju. Da je sve počelo u Aleksandrinom rodnom mestu, ističe i njena majka Borka, koja je… »

Vesti dana »