Povezane vesti

"Doći ću Ja opet i zabiberiću im čorbu!" Oglasila se pevačica zbog koje je Miona napala Ša, evo da li je bacila oko na…

"Doći ću Ja opet i zabiberiću im čorbu!" Oglasila se pevačica zbog koje je Miona napala Ša, evo da li je bacila oko na…

Kurir 15.02.2024
Miona Jovanović napravila je svom dečku, reperu Nenadu Aleksiću Ša ljubomornu scenu. Naime, ona je prebacila reperu da je tokom poslednje žurke gledao i flertovao sa pevačicom Mirnom Košanin koja je te večeri zabavljala takmičare ''Elite'', a… »
"Mlađe devojke i stariji momci moraju da se usklade!" Ša se ovako pravda zbog veze sa 23 godine mlađom Mionom: Imam jaku…

"Mlađe devojke i stariji momci moraju da se usklade!" Ša se ovako pravda zbog veze sa 23 godine mlađom Mionom: Imam jaku…

Kurir 15.02.2024
Nenad Aleksić Ša, reper, u rijalitiju "Elita" dotakao se svoje veze sa dve decenije mlađom Mionom Jovanović. - Lepo mi je, super mi je. Ja imam 43 godine, izgledam mnogo mlađe i ponašam se mnogo mlađe, imam jaku krv i jaku genetiku - kazao je Ša… »
"Ne mogu više da izdržim": Ša doživeo pomračenje zbog Mione, urlao iz sveg glasa: "Zašto me ne pusti da budem normalan?"

"Ne mogu više da izdržim": Ša doživeo pomračenje zbog Mione, urlao iz sveg glasa: "Zašto me ne pusti da budem normalan?"

Blic 15.02.2024
Aktuelna rijaliti učesnica Miona Jovanović sinoć je svom dečku, reperu Nenadu Aleksiću Ša napravila ljubomornu scenu i tom prilikom su se žestoko posvađali. Naime, voditelj Milan Milošević našalio se da je Ša tokom žurke gledao u pevačicu… »
Miona napala Ša zbog pevačice! Čula da je reper gledao u folkerku pa izgubila živce, on očajan: Ne mogu više...

Miona napala Ša zbog pevačice! Čula da je reper gledao u folkerku pa izgubila živce, on očajan: Ne mogu više...

Kurir 15.02.2024
Učesnica Elite Miona Jovanović sinoć je svom dečku, reperu Nenadu Aleksiću Ša napravila ljubomornu scenu. Naime, voditelj Milan Milošević našalio se da je Ša tokom žurke gledao u pevačicu koja je te noći zabavljala učesnike Mirnu Košanin… »

Vesti dana »