Povezane vesti
Ruski Vrhovni sud odbacio zahtjev za priznavanje kandidature Nadeždina
Al Jazeera 15.02.2024
Državna izborna komisija je ranije zabranila Nadeždina da se kandidira za predsjednika države, čime je uklonjen jedini kandidat koji je govorio protiv Putinove ‘specijalne vojne operacije’ u Ukrajinu. Ruski Vrhovni sud je odbacio dva prigovora antiratnog… »
Ruski Vrhovni sud odbacio zahtev za priznavanje kandidature Nadeždina
Insajder 15.02.2024
Ruski Vrhovni sud odbacio je danas zahtev za priznavanje kandidature za predsedničke izbore lidera ruske stranke Građanske platforme Borisa Nadeždina, čiju je kandidaturu prethodno odbila Centralna izborna komisija uz obrazloženje da nije sakupio… »
Odbačena žalba Nadeždina na isključenje sa ruskih predsedničkih izbora
Slobodna Evropa 15.02.2024
Vrhovni sud Rusije odbacio je 15. februara žalbu antiratnog političara Borisa Nadeždina na odluku izbornih zvaničnika da ne registruju njegovu kandidaturu za izbore sledećeg meseca. Šezdesetogodišnji akademik i bivši poslanik, rođen u Uzbekistanu, koga… »
Putinov rival ipak izgubio: Osporena žalba Borisa Nadeždinog, političar otkrio dalje korake
Kurir 15.02.2024
Vrhovni sud Ruske Federacije odbacio je tužbu političara Borisa Nadeždina, koji je osporio formu liste sakupljača potpisa za registraciju kandidata za predsedničke izbore. "Tvrdnje se moraju odbaciti", saopštio je odluku sudija Oleg Nefedov. Nadeždin je… »
Vesti dana »
Tramp: Evropljani su slabi, Rusija ima snažnu poziciju u ratu protiv Ukrajine
NIN pre 1 satjoš 34 povezane
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 34 povezane
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 47 povezanih
Startovala Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima
RTK pre 54 minutajoš 31 povezana





